Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nebudete mi to věřit, ale smazal jsem si ve VTečku klasický indikátor ADMXA.vtscr (ten co používá Pepe) a nemohu ho nikde najít. Vyhledávače také nepomáhají. Už jsem to prošel až na stránku 130 a nic. Dál už to asi nebude.
Kdyby měl někdo link, nebo ho třeba hodit do vlákna ...

Dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath Pepe na obrázcích na straně 225 nepoužil PP 70 a 150, ale 50 a 100. Ten žlutej klikihák je intenzita, nevím, jestli ho Pepe nějak využívá, ale spíš bych řekl, že použil Sidův multiindikátor s ADXMA či PP, který tu intenzitu má v sobě a ta nejde bez hesla odstranit ze skriptu. Zkusil jsem do MT4 dát indikátory dle Pepeho a přikládám výsledek. Jedná se o vstup na EY, který měl Pepe v 9:58 ET, zde by byl v 9:56. Jsou zde proti Pepemu otočeny barvy PP, rychlejší je černý a pomalejší šedý.

5073

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko11
Ďakujem za indikátor. Chcel som len poradiť. Nevieš prosím ťa prečo mi PP ukazujú inak, ako pepovi na VTtraderi? Že by to bolo iným časovým pásmom Metatradera (GMT namiesto NY), alebo nedostatkom zaznamenaných údajov, keď som na to pozeral v sobotu a pozeral piatok o 14:58 GMT? Ty máš skúsenosti s PP. Nerád by som jeho systém preto odložil. Som z toho magor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaranek Cením si, že si mi venoval toľko času. Na poslanie obrázku treba dosť dlho čakať bez istoty či sa to podarilo. Graf už vyzerá celkom použiteľne až na nejaké mušky. Ak som dobre čítal, tak s nastavením (10, 20) by mala byť asi INTENZITAADXMAPP. Obchoduješ dlhšie s takýmto nastavením a ako sa ti darí?

5075

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...