Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, do forexu sice nedelam, ale na forexfactory sleduju vyhlasovani zprav a nahodou jsem tam na foru narazil na tenhle system:
www.forexfactory.com/showthread.php?t=74793

Mozna uz to ty nekdy bylo, ale pokud ne a nekomu to pomuze, tak jedine dobre. System je velice jednoduchy a nepouzivaji se zadne indikatory, trochu mi to pripomina PB system, ktery tu nekdo prezentoval na futures.

Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nejsem si jist, do kterého vlákna to patří, ale na chatu od [b]rhombic1[/b] padl zajímavý postřeh:

[i]vzpomínám si, že někdo dával odkaz na stránku, kde je statistika pohybů na jednotlivých párech, přesně to byla % pravděpodobnost, že pohyb bude pokračovat o X pip když došlo k pohybu Y pip, asi nikdo neví kde to bylo, že ? [/i]

Docela by mne to také zajímalo. Pokud by někdo věděl link, dejte to, prosím, sem.
Dík
SZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to markon

No já nevím jestli to lze nebo nelze , každopádně v MT4 mě tento indikátor velice dobře informoval o krátkodobém výkyvu hodnot v průběhu delšího trendu /Triple Screen/, proto bych ho rád využil i v platformě VT trader. Proto jsem se obrátil na zdejší osazenstvo jestli by mě ho mohl někdo poslat. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath Napsal:
-------------------------------------------------------
> sztula
> Možno toto
> www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/forex-
> casove-trendy.html

To je SIDuv manuál, ten mám, ale to je statistika za určité období a je to staršího data. Myslel jsem, že je někde webová stránka, kde se to aktuálně přepočítává třeba za období, které si lze zvolit. Jako třeba TF ap.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...