Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim pani :) tak som sa rozhodol že aj ja prispejem svojim obchodnym systemom. System je založeni na dvoch klzavych priemeroch. Signalom ku vstupu je prekriženie. Čierna farba označuje indikator T3 Moving avarage, perioda 15 Siva farba označuje indikator Hull Moving avarage, perioda 15 Stop loss je umiestnovani vždy nad high / low posledneho trendu + 3-4 pips Stop loss posuvam po čiernej čiare /T3 moving avarage/ + 3-4 pips System je obchodovani najviac na GBP/JPY.....na 1,5,10 min grafoch....zaleži od momentalnej situacie :) Edit: zabudol som ešte spomenut že tento system vystači s pomerne malym stop loss...pri obchodovani EUR/USD sa da zmestit do stopky v rozmedzi 7 pips + spread.....pri librojene je to priemerne 25 pips aj so spreadom. Zatial tento system testujem, pozeram grafy a snažim sa naladit na tu spravnu vlnu :)....realne obchodovanie systemu začne až niekedy v auguste...:( :( Prajem vela štastia traderom a možno niekoho moj system inšpiruje :)

5233

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj tradeři,
finančník čtu už zhruba rok (možná i trochu dýl). Doposud mi stačily všechny informace tady ve vláknech, dokonce už asi měsíc mám live (žádnej velkej zisk, ale ani prodělek tak kolem O).Tak tolik na začátek. Můj dotaz se týká indikátoru Know Sure Thing KTS, Sid někde psal že je to jeden z jeho oblíbených indikátorů, a tak se ho pokouším už delší dobu sehnat, ale nějak se mi to nedaří.Samozřejmě můj broker používá Metatrader ale ani na jejich fóru ho nemaj nebo ho neumim najít (to je pravděpodobnější). Neměl by někdo chuť se po něm podívat, myslím že je opravdu dobrej (aspoň co jsem o něm tak různě při hledání dočítal).
předem moc dík, a až začnu trochu profitovat určitě sem dám můj systém

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, vdaka sidovi tu mam konečne svoj system v podobe AOS. Je to samozrejme upraveny Sidov AOS a kedže Sid tam mal aj profit display vznašam tento dotaz. Ak som spravne pochopil ten spodny ramček znazornuje profit display....čo ale nechapem je to čislo...na konci niečo okolo 70 000. Sid pri tom tvojom povodnom AOS je poznamka že je to počitane na miniloty...a teraz už vobec nechapem prečo je tam čislo 70 000 lebo 70 000 pipsov by to asi tažko spravilo, 70 000 tisic USD tiež nie....tak nechapem Ak by si mal čas a chut pozriet sa na to bol by som ti velmi povdačny :) Tu je screen z toho mojho AOS-u

5267

Link to comment
Sdílet pomocí služby

floky
PD byl tehdy přebrán z VT fóra, tuším je z roku 2004...počítá se v USD, ale musíš ještě rozlišit spread, stačí si otevřít AOS (tehdy jsem to ještě nekódoval) a tam to uvidíš....
{ProfitDdisplay AddOn}...{0: each bar gets a number} DP1bar:=cum(1);....atd.
V základu to bylo nastaveno na pár EUR/USD tedy u CMS 3 pips. Jinak to uvidíš (skutečný stav) když si najedeš na počátek sledovaného grafu a ty hodnoty si odečteš z prvních pohybů nebo poslední pohyby za např. 1 hodinu - je to celkem easy detekovat..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid, opat ti musim velmi pekne podakovat...je to tak ako vraviš....preratal som tie hodnoty a sedi to...akurat to neni 70 000 ale 700 USD....treba vždy odčitat dve 00....neviem z akeho dovodu, na cable ani inde to nerobi...:) ale to je nepodstatny fakt :)

Ešte raz Dakujem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak po dnešku mam konečne aj backtest mojho systemu. Test ma len presvedčil o vhodnosti mojho systemu...a dodal presvedčenie že system ozaj funguje. Test spočiva z 5 000 sviečok, 18 dni. Viac sa bohužial vo VT spravit neda...:( a aj som rad...moje PC sa dost narobilo aj s tymi 5000 sviečkami. Prikladam screen z mojho AOS. Maximalny zisk systemu bol na urovni 2350 USD Maximalne to išlo do straty - 48 USD Pridavam aj screen. Možno to niekoho inšpiruje a pomože k profitom/ k ešte vačšim profitom.

5278

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to floky: [/b]

Nějak mi ten Tvůj systém padl do oka. Rád bych ho trochu otestoval na několika párech. Můžeš blíž posat nastavení AOS? Z screen to moc poznat není [i] (pokud Ti to ovšem nebude vadit) [/i] Těch voleb je tam trochu víc, tak nevím, které jsi zvolil. A také kdy vstupuješ/vystupuješ z trhu. Prostě čím víc podrobnosti napíšeš, tím líp pro mne. Zatím stále demuji, tak že další poznatek by se hodil.

SZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...