Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

To namodro :

no zatial som zistil ze je tam BB Fibo default , 4x KAMA, 1x HILO default a 1x Swing default. Problem su tie KAMA ktore sa mi nedari nastavit.

Plne chapem tvoje pohnutky a cakam na vyjadrenie SIDa ale viac hlav viac rozumu . Cim skor budu spravne nastavenia tym skor budeme rozmyslat nad AOS. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To namodro, Pietro, Pacho atd.
Klidně pánové cokoliv vás napadne (i okopírované věci a la použité indikátory v systému) šups s tím na sklo a směle diskutujte a vymýšlejte - více hlav více ví, ani já nemám patent na rozum a třeba i mne něčím tahle diskuze obohatí a něco ještě v systému vylepšm.. :) Od toho taky Finančník a jeho vlákna jsou !
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To All okolo SIDova AOS :

Ač jako začátečník, také mi nedává spát SIDův zázračný AOS.
Také jsem si našel uvedené indikátory, většina jich byla v nové verzi VT. Z fóra jsem stáhnul SWING. To HiLo je totožné s GANN HiLo ve VT?
Nevím, jestli jsem je všechny dobře pochopil -
BB Fibo - pokud jde mimo rukáv, lze očekávat změnu směru ?
GANN HiLo jsem už zkoušel dřív a tento indikátor se mi zdá ze všech zatím zkoušených, jako nejzajímavější - pokud se protne s cenou, tak signalizuje změnu směru.
Zkoušel jsem i GANN Trend - u něho jsem si poprve vyzkoušel úpravu skriptu aby obarvil trendy (modře a červeně), ale tento indikátor se mi nezdá moc přesný.
Zajímavě vypadá kombinace SWING s GANN HiLo. Jejich protnutí signalizuje změnu.
Nejméně pochopitelné pro mne je KAMA. Princip MA jsem celkem pochopil, ale u KAMA jsou ty křivky takový divný, kostrbatý a buď jsou na sobě, nebo se nechtěj křížit, tam, kde bych to očekával. ?? Zkouším u nich měnit periodu a cenu, ale zatím z nich na grafu nejsem schopem nic poznat.

To SID :
Zajímalo by mne, jak ten system funguje za "jízdy". Ty signály tam naskočí na první pokus, nebo to chvíli skáče sem a tam a pak to dá povel ke vstupu ?
Zkoušel jsem některé AOS z VT aplikovat na grafy, pokud hodnotím nástupy zpětně, tak jsou celkem správně umístěné (některé), ale když to zkusím pustit a sleduju jak to hlásí, tak je to někdy matoucí, skáče to sem a tam a pak už je většinou pozdě.

PeJo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě bych se optal, jak se používá Fibonnace u VT.
Jestli jsem dobře pochopil princip, tak ty procenta signalizují jaká je prevděpodobnost, že se to od nich odrazí k původnímu trendu ??
Ale není mi jasný, jak si to mám ve VT nakreslit - Mezi které Hi a Lo to mám umístit na grafu? Mezi day Hi Lo, nebo na celý trend od doby jeho změny po současnost ?

PeJo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid, Pietro, Pacho, namodro .........

Tak máme souhlas SIDa ...... Výše uváděný AOS fascinuje i mě! V prvních hodinách po zveřejnění na skle jsem nemohl uvěřit, stejně jako většina (možná všichni) z Vás. Kdybych "neznal" SIDa tak si okamžitě myslím, že nám někdo podhodil pěkný "špek"! Negativních diskusí se neúčastním (ztráta času) a podněty k řešení "hádanky" jsem hledal v SIDových příspěvcích. Signál k nástupu do Long pozice na dně druhé či třetí negativní candle mi napověděl, že trend neurčuje cena close či open, ani její mutace v indikátorech TA.
Včera před fotbalem ČR - Finsko mě napadlo asi takové řešení SIDovy "hádanky".
Vyčetl jsem z SiDových příspěvků ale jen mezi řádky, že trend nám určuje Volume a v "malbě" na SIDových grafech jsem souvislosti nenašel. Asi vidím špatně. Stejně jako jsem včera neviděl ani jeden góól .... Tvořil jsem AOS.
Nastavil jsem takové cross MA z Volume aby vstupy a výstupy do pozic kopírovali SIDovy grafy. Nemám to přesně někde se liším i o celou svíčku ale to nevadí - to se doladí. Dnes odpoledne mi ale vyhlašované výsledky zahýbali AOSem v negativním slova smyslu. Už se to opět pomalu chytá - tak uvidíme. Stejně je to stále jen DEMO :(

Chtěl bych Tě SIDe poprosit o zvěřejnění na sklo nějakého 15 min grafu z dnešního odpoledne ať vidím jak se Tvůj systém vyrovnal s daty. Děkuji Sencor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To namodro příspěvky s obrázky se zpožděním...netuším, nejsem správce serveru, asi je to nějak v nastavení zobrazení To Sencor OK z dnešního odpoledne 15 min graf EUR/USD, ale systém zareagoval po poledni jen dvakrát ve 13,00 na SEll a kolem 16,00 na Buy, kde je ještě i nyní.. SID

337

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...