Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

nevíte proč mi nejde u W%R měnit perioda u všech indikátorů mi to jde změnit, ale tady má "natvrdo" 14 a nejde to změnit a mimochodem u toho trochu dříve mnnou vychvalovaného ADline mi "vynechává" signální linie ( tmavě modrá) a ta světle modrá nejde taky nastavit perioda V TNT šly měnit oba údaje a tam mi to krásně signalizovalo, tady mi to připadá zcela k ničemu

295

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím proč by nešla měnit perioda. Klikneš na popis indikátoru na grafu pravým tlačítkem, dáš vlastnosti a změníš periodu na co potřebuješ. Jinak taky jsem si všiml, že A/D vynechává. Sem tam je nedefinovaná hodnota A/D u jedné svíce a tímpádem u druhé čáry, což je MA té první vynechá průběh na celou jednu periodu MA. Je to dáno tím, že ve vzorci pro výpočet je použito dělení H-L a když je H=L, dělí se nulou. Upravil jsem ten indikátor, že v tom případě bere předchozí hodnotu. Milan

297

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To xTrip,
pořádně si prohlédni nástupy a ověř si, jestli podle toho systému lze fyzicky otevřít obchod. Kdysi jsem podobné výsledky viděl a bylo to tím, že program dával vstupy z vypočítané Close hodnoty svíce, ale na té aktuální svíci. Takže backtest jedna báseň, ale otevřít obchod podle toho nešlo, protože při signálu člověk nevěděl kde ta svíce uzavře, a tedy jestli ten signál bude platit. Je to podobné, jakobys ve VT otevíral obchod např. podle Stoplosstrailngu při každém "klinknutí" a nečekal na závěr hodiny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nevím proč by nešla měnit perioda. Klikneš na
> popis indikátoru na grafu pravým tlačítkem, dáš
> vlastnosti a změníš periodu na co potřebuješ.

to běžně dělávám, ale u toho indikátoru je políčko s hodnotou "zašedlé", jakoby zablokované, prostě "neovladatelné"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkusil jsem to spustit na ostrým účtu a mám 190 USD. Ale ukončil jsem ručně. Jinak by bylo podle systému 379 - ale to už je podle systému.
Profatibilní to není vždy, například na eurogbp v backtestimgu to nefunguje forex.xtrip.net/exports/mithrades-eurgbp-h1-07-10-2005-21-30.html , taktéž to nemá rádo minutové grafy.
Pořád se mi to zdá podezřelé. Někde mám nějakou blbou chybu. Když z toho bude něco nadějného, ukážu to tady. Teď zkusím přidat ještě nějakýž filtr na špatné obchody. A nechám to běžet na účtě, nebo spíš demoúčtě s ruční kontrolou a důsledným logováním a analyzováním.
Princip je jednoduchý. Ten systém doslova interpretuje výklad BollingersBands. Když jde od spodního pásu, běží k hornímu a opačně. Když je pás úzký, přijde rozšíření a větší pohyb nějakým směrem. Tento můj AOS je takové hodně nedozrálé harakiri, těžko říct, co z toho bude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,pokouším se vytvořit indikátor na bázi support a resitance, přikládám ho k nahlédnutí pokud by měl někdo zájem ho vyzkoušet. Má fungovat na základě lokálních hight a low. Pokud je cena nad signál nad tak koupě pokud pod tak prodej. je to ve stádiu vývoje. Tak mě nekamenujte pokud nebude fungovat správně. DavidF

313

314

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Side,
tak ta KAMA 5 MP a 20 close vypadá poměrně zajímavě :). Mámu s Fámou testuju dlouhodobě už asi 4 měsíce. Je to hodně zajímavý indikátor ale nějak mi prostě zatím pořád nesedne :). Problém je, že nemůžu jet na krátké grafy (5 dětí, žena a barák v rozpadu, faunu nepočítaje :)), takže mi úplně nejlíp vyhovují 1 hodinové, kde hupnu do pozice, nastavím SL a limit a odkvačím tvořit hodnoty, nakupovat, nebo utírat zadek miminu ;). Zkoušel jsem všechno možné, ale zatím mi z toho fakt nejlíp vycházejí MA nastavené podle Fibonnacci - EMA 8 a WMA 21, které filtruju MACD a DMI taky s poněkud nezvyklými nastaveními. Prostě od všemožných složitostí jsem se dostal zpět k MA. (Mám rád jednoduché věci. :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To namodro :

trochu humoru nikdy nezaskodi (tu)

To Sid :

presuvam diskusiu o tvojom zazracnom systeme sem lebo sem patri :)
Dost ma prekvapuje ako dava ten AOS entry skoro vzdy na vrcholkoch candle. Vacsina indikatorov dava signal neskoro ked pohyb uz zacal ale ten tvoj to dava v predstihu. pripadam si ako Alenka v risi divu :) By ma zaujimalo co je zakladny pilier tvojho systemu alebo podstata ..teda ak mozes prezradit lebo momentalne davam otazku ktora stoji nemale prachy.

Neni ten system na predaj ? Za kolko ? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To namodro tak podobné "rodinné trampoty" už mám chválabohu dlouhé roky za sebou.. :). MA jsou ve své podstatě zlaté indikátory, už jsem o tom psal v seriálu. Existuje nepřeberné množství nastavení a taky se z nich vyvinuly různé varicace KAMA,MAMA,FAMA, Linerání MA atp. To nastavení, které používáš je dost dobré (periody) a pokud to filtruješ přes DMI a MACD asi to má i solidní výsledky. Dlouhodobé grafy, a nedej bože hodinové a delší, nejsou mým šálkem čaje. Pořád tvrdím, že FX je horská dráha a sbírání pipsů je ideální strategie od 10 min. po 15 min. grafy, maximálně ještě 30 min. :) Schválně jsem si dal do systému, jak ty uvádíš, hodinový graf, příklad na EUR/USD (viz obrázek). Na pozici bych byl od včerejška od cca 23,00 hod., kdy se situace mnohdy změnila, a to bych se ještě třepal jako drahý pes, aby byl zisk adekvátní..Ale souhlas s tím, že MA jsou jednoduché, ale skvělé indikátory. Zkus ponížit min. alespoň na 30 min...Anebo si to převeď do AOS a nechej to volně běžet. pak se budeš po návratu k PC buď hodně radovat nebo vynadáš dětem..:-) To Pacho Podstata je v tom, že systém nesleduje jen to, co sleduje valná většina traderů (a taky pak podle toho obchoduje), ale vybrané indikátory mají úplně jiné hodnoty a nastavení, než je klasika.. :). O prodeji, ani na bázi licence, zatím neuvažuji.. :) :) SID

317

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To XTRIP:
Ten system sa mi zda dost dokonaly - skusil si skontrolovat vstupy ktore do toho idu ? Ja som sa minuly tyzden zacal hrat s amibrokerom - tiez som programoval vlastne indikatory na baze zrychlenia trendu a vychadzali mi tiez napr. v 5 min grafoch takmer 100% vysledky - (zmeny to generovalo 2 ticky pred RSI) - z coho som sa par minut tesil - ale potom som zacal hladat chybu a asi po polhodine hladania kde je chyba som zistil ze som si zle precital manual k funkcii ref a pouzival som na vypocet buducu hodnotu EMA :D .

Ked som videl ten Equity chart forex.xtrip.net/exports/equity-eurusd-h1-10-05-2005.png tak sa mi zda ze si mi moj dokonaly system ukradol :(


BORCO

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...