Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

To Sid :
nene ziadne rozpravky :) ten clovek to tam pisal uplne vazne .... bol to nejaky slovak ktory emigroval do nizozemi
A som aj pisal ze on neobchodoval cez brookera ale asi priamo cez banky. Ale tiez mi to pripada pritiahnute za vlasy a moc tomu neverim. Strategia je to ale celkom zaujimava ale nie pre nas :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ja som nieco podobne skusal na deme,no s dvojnasobnym zvysovanim.Tri mesiace bolo vsetko OK a ked som si myslel, ze to mam otestovane a mozem ist naostro, prisiel velky krach a vytuneloval som ucet.Ked som zacal opet,
dalsi krach prisiel po tyzdni...Tak som s tym okamzite prestal . Myslim , ze ten system odporuje vsetkym pravidlam rozumneho money managementu. Chlap , co to robil real asi nebol zo Slovenska, ale z Las Vegas. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Milý Side a ostatní kamarádi poradci
včera jsem přečetl a zvýraznil si výtah ze všech 19 staránek tohoto vlákna. V noci to zkoušel testovat a stále mi v porovnání s mým "letitým" až primitivně jednoduchým způsobem nevyšlo nic zázračného.
Já nejraději používal ( v TNT) AD line , ale pozor, tam je to s Wiliams signální křivkou.
Tady v VT je pouze AD jedna čára, ta druhá tu není a nenašel jsem její možnost.
Dlouho jsem si "hrál" s Amibrokerem, a tam je tady pouze jedna čára.
Je tu nějaký "mazák", který by uměl dát k tomu AD i tu druhou čáru ?
PS mám to ofocené, ale nejde mi sem dát obrázek jako příloha - jak na to ?
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Bachman
Nutno přiznat, že indikátor AD Line vůbec neznám, ani jsem jej tím pádem nikdy neppoužíval. Pod jakým názvem ve VT je ? Pokud jsem si vyhledal přes Google popis AD Line, tak obecně funguje jen s "jednou čarou", jako oscilátor "nad a pod nulou" (počítá asi procentuální průměry okamžité ceny - vzestupu/sestupu). Popis indikátoru - Viz odkaz
www.marketvolume.com/content/products/advance_decline/advance_decline_line.asp

Jakou druhou čáru tam chceš doplnit a pod čím to je (AD Line) ve VT indikátorech ?
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kdys mi poradil, jek sem vložit obrázek, já bych ti ten screeshot sem dal
zatím je to tady u mě
www.bachmann.cz/AD_line.jpg
je to z softu TNT, který znám tady z Finančníka

mě tam zaujalo právě to křízení těch linií
je ale pravdou, že ten TNT o má jako jediný se dvěma liniemi, ostatní softy mají jen jednu linii, jako je tady ve VT

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já tam mám taky "jenom" Wiliamse.
pokud bych tu měl to "dvouliniové" AD line, klidně bych sem ofotil příklady, proč jsem si to oblíbil.Taky mi trochu trvalo vyladit nastavení, aby mi to chodilo smysluplně. Překvapilo mě, že po mnoha a mnoha pokusech s mnoha a mnoha indikátory jsem v TNT skutečně zakotvil u ADline (?) a ADX.
Samozřejmě jako se to mnohokrát zdůraznovalo, je to věc "vkusu".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...