Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

frantacech
skúšal si to aj s nastavením 504 ako mám na obrázku, totiž na pimpových obrázkoch sa to tiež rozchádza. Nevedel by si na tom mojom cci_histogram zmeniť, aby to vyfarbilo aj prvú čiarku - už len to mi chýba. (Keby to ešte malo úrovne 0, 100, 200, -100, -200, tak by som nemusel nič nastavovať). Farbičky a hrúbky čiar viem v metaeditori zmeniť. Ten posledný indikátor mi nejde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ty si nedas rict :) zkus tohle CCI_Woodies_Lnx_v6.mq4 extern int TrendCCI_Period = 63; extern int EntryCCI_Period = 5; extern int LSMAPeriod = 25; extern int EMAPeriod = 60; extern int Trend_period = 0; extern string text1 = "-----------------------"; extern string text2 = "Mode 1 Shows LSMA hide EMA"; extern string text3 = "Mode 2 Shows EMA hide LSMA"; extern int MODE=2; extern string text4 = "-----------------------"; extern bool ZeroLineCross_Alert=true; extern int CountBars=500; kdyz das Trend_period 3, bude barvit od 3 carky na ose levelu 0 je barevne indikovano zda jsou ceny nad nebo pod zadanou EMAPeriod Je to reseni all in one?

5998

5999

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech
možno, ale potom som mal rovnaké nedostatky ako pimp, príležitostne to u neho pohľadám. Teraz to mám presne podľa cci pri každom nastavení.
Iná vec. Pimp začína v podstate výberom najvýživnejšieho páru z majors. Neviem prečo sa rozhoduje len medzi eurodolárom a dolárofrankom pomocou eurofranku a neuvažuje o cable a dolárjene, ktorých pravdepodobný smer je tiež jasný podľa ropy, zlata, dolára a korelácií. Keď chcem takto rozhodovať o všetkých majors vychádza mi to na porovnávanie veľa bezdolárových párov, preto hľadám indikátor, ktorý by podľa toho dal PÁRY do rebríčka. Aspoň majors. Ten tvoj indikátor mi nejde na Varengolde, ani ODL a neviem čo ukazuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na obrazku je bubble a pimp nejak dohromady .. komplexni pohled. vsimni si, ze predposledni high je vetsinou testovano, zda jde opravdu o otoceni trendu a pokud ho po high neprorazi predstavuje idealni riskantni vstup. Nastup je ale jeste nad klouzaky a je treba mit zcela jasno kdy to zabalit... pri prorazeni HIGH + 10pips + spread ... rekneme!!! Pokud nechce riskovat, je lepsi nastoupit na prorazeni klouzaku , idealne na prvni korekci po potvrzeni trendu cci dole je vlastne 4h trend, tedy cci21 na h4. pimp je genius v tom ze vyzvihnul pohled na klouzaky ema20/sma50 pres ruzne tf... tj. aktualni a +1tf a +2tf na obrazku je videt , ze cena..resp. traderi je opravdu respektuji, kazdy na sve tf na kterou je zvykly .. nekdo ne scalper, nekdo surfuje na prkne, jiny jede na motorovem clunu a dalsi ridi zaoceansky parnik. kazdy ma svou ema20... kdyz se to sejde, zuzi a rozbali do vejire, vidis situaci kdy to po otocce zacina rozjizdet novy trend a kazdy z kapitanu vyplouva na more vstric vlnam na sve tf ... vsichni ale naraz a spolecne, ac o sobe navzajem vetsinou nevi a tim to ziskava momentum... Tohle podchytil Pimp. Navic to vylepsil sikmymi trendline, coz je podle me vubec te nejlepsi nastroj. Da se rict, ze pokud ma clovek ve vyzbroji takovou zbran, je to techicky vzato velmi snadne. Problem pak uz prestavuje jen psychika... vedet kdy sedet na rukou, byt trpelivy a presny a umet nemilosrdne zavrit obchod o kterem vis , ze to byla chyba... idealne na korekci... coz je zachranna lod... vetsinou buh sesle max 3 lode :) a pak blazny nemilosrdne utopi. :D

6001

Link to comment
Sdílet pomocí služby

buccrosslinealert ... ano , nakreslis jakokoliv linku, i sikmou a prejmenujes ji, aby prvni pismeno bylo c ... jako cross

muze jich byt i vice ...c1, c, cneco a vsechny bude hlidat. kdyz se ji dotkne, naskoci alert, pripadne odejde email pokud je nastaveno a linka zesedne. Staci s ni pohnout, treba ji posunout na jine misto a bude znovu aktivni.

demark jsem zkousel, a docela to fungovalo, stejne jako barryho 1-2-3 indikator.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj vsem

jen takova poznamka do mlyna:

na zahranicnich forech jsem take nasel protinani trech MA(nevim ted presne periody),na obrazku to vypadalo hezky,ale asi nejvetsi problem byl v tom, ze takoveto protnuti vsech 3 MA nastava vetsinou u fundamentu,kdy je u nekterych brokeru gumovy spread...
nechci tim rict,ze cela strategie je k nicemu. ale radsi vybirejte brokera se stalym spreadem.. ;)

GL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...