Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Poprvé mě něco podobného nechalo chladným....(jsem zkušený?) neééééé, neměl jsem čas, přesvědčit se o výsledku! Moc krát jsem byl, stejně jako většina z nás unešen výsledky své "práce"! A následně po doplnění PD sklamán. Líbili se mi Tvoje grafy namodro, více Tvůj PD! Zítra máme taky den... ale na první pohled vše OK! Fakt jsem Ti záviděl ale hlavně přál, usilí, snahu, intuici! Všichni to tady pojedeme na DEMU a uvidíme! A pak uvidíme $$$$ a nebo snad neéé?

Přeji krásnou dobrou noc Všem. Igor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Observator :

si si nevsimol ze je to cele taky nevinny podvod ktory nas mal donutit hlavne rozmyslat na skriptami a pohnut mozkem. :) Dufam ze to nemas pustene na real ucte. Inak mne ten AOS obchod otvoril len problem je ze to ukazuje signali vlastne opozdene takze ti to otvori uplne inde ako ukazuje signal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano mam to pustene na rea ucte ale nevadi mi keby to otvorilo aj zle, mam tam nastavene 0,1 lot takze pohoda. Lenze: mal som to pustene celu noc na 1 min grafe na. menovych paroch ale neotvorilo to ani jeden obchod, vsetky zaznacilo niekolko candels dozadu a cena uz bola uplne inde. Takze som to teraz cele prestavil na 15 min. grafy. - uvidime.
Pacho tebe to otvorilo na akom grafe? 10 min ? 5 min? ????

Namodro - prosim ta vysveli mi ako to funguje, totiz nechce sa mi verit ze by niekto programoval 2. roky system ktory mu bude uazovat ze ako mal otvarat obchod spat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To observator :

uz to tu niekto napisal ...cely ten system je proste 1.april chapes ? Pozri sa do skriptu toho AOS . Vsetky tie indikatory su tam len ako kamuflaz a signaly dva na cross dvoch MA ak sa nemylim. Pochybujem ze to niekto vyvyjal 2 roky. Tipujem ze Sidovy to trvalo cca 20 minut spichnut taku srandu. Proste ten AOS vymaz a zabudni na neho .
Inak mne to normalne otvorilo poziciu podla toho AOS na 10 min grafe. Nezabudol si nahodou stlacit aj "start" toho AOS ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO All fundament: Nejsem si jist za by bylo rozumné zakládat nové vlákno a fundamentech, když už zde máme vlákno s komentáři k vývoji měnových párů. Pokud si toto vlákno otevřete, tak zjistíte že zejména SID tam vkládal informace o důležitých fundamentech >> viz E kalendář.

Osobně si myslím, že FX trh je velmi rychý a každou fundamentální informaci okažitě ocení, tj. promítne se okamžitě do ceny dané měny. Zejména pak velcí hráči jedním příkazem trhem pohnou a my malí stejně na danou info nemůžeme reagovat (doba zadání příkazu atd.). Je dobré sledovat zpětně jaký typ funda info a jak trhem pohnul. Vyplatí se to pokud se daná zpráva v budoucnosti opakuje např periodické ekonomické info. Přívítám vaše názory a připomínky na vlákně Komentáře k vývoji ..... . DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teda chlapi, koukam ze se pekne bavite :)) Side, gratuluju k povedenymu vtipu :))
davam sem link na stranky chlapika, kteremu fungujou automaticke systemy na menach uz nejaky ten patek, a to velmi dobre.
users.bigpond.com/morleym/index.htm
Ja se automaty ted zrovna nezabyvam, nemam na to cas a myslim si, ze na to clovek musi mit hodne zkusenosti, nez neco vazne funkcniho da dohromady. Ale je videt, ze to vazne funguje ;) Mrknete se na to, on tam pocita i vsechny mozny ukazatele, pomoci kterych monmitoruje uspesnost systemu, proste ma to zmakly. A - samozrejme reporty. I slzu jsem uronil, kdyz jsem videl equity curve ve tvaru exponenciely :P
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To pacho

mezabudol viem ze sa to musi zapnut. na AOS som obchodoval ale proste to nevychadzalo. Len nejde mi to do hlavy totiz profit display VZDY ukazuje realne vysledky toho daneho AOS takze ci to neotvara alebo nezatvara to nevadi ale dokaze to indikovat vyborne vysledky tak to potom staci len upravit - ci sa mylim ? A este jedna vecda sa AOS naprogramovat tak ze ukaze sygnal napr. 4 svieky dozadu? lebo ja mam pocit ze toto to tak robi. A este jedna ve Dark MAn pise ze je tam len premenene Long a Short. Nemoze to byt tym ? A kde sa to da prehodit? TAm mi porad ty.

DAkujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...