Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

glader Napsal:
-------------------------------------------------------
> TO Volf
>
> Dekuji Ti za testovaci feedback a soubor na
> Hans123 breakout system. Potrebuji si jen
> usporadat myslenky:
>
> 1] Jaky je rozdil mezi Breakeven SL a Breakeven
> Level?
> 2] Lisi se nejak Breakeven SL a Initial SL?
>
> Diky.
> GLADER
>

Breakeven SL je typ posouvání SL kdy po vzniklém profitu v hodnotě Breakeven level posuneme SL tak, abychom nejhůře byli na 0, tzn. vstupní úroveň + spread.
Initial SL je počáteční SL před posunem.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Volf

Dekuji Milane,
jestli to chapu spravne:
{budu dodrzovat system Breakeven SL 50 a Breakeven Level 30}
rekneme ze jsem BUY 1.100 {SL 1.050} pokud cena dojde na 1.133 {3 je spread} tak posunu SL na hodnotu 1.103 ?? Tim eleminuji ztraty ale nenacham trh dychat. Jestli jsem pochopil blbe prosim oprav me. Ted vychazim z toho, ze techto 30 {Breakeven Level} je rozpeti trhu od meho vstupu do aktualniho profitu...

Dekuji,
GLADER

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Namodro Tak to jsem opravdu rád, že nejsem šarlatán.. :) Za to tvoje "děkuji" i já děkuji, protože to člověka potěší, když cítí nějakou kladnou odezvu.. :) Ale vrátím se k tomu systému (pro ty co to ještě úplně nepochopili). Použití horizontál a vertikál hodnot má za účel sledovat stav trhu a přidáním dalších indikací (na "rozpitvaném" obrázku jen MAFA a GHILO) potvrdit předpoklad. Použit byl EMA 21 (oko bere..) a tři totožné EMA s HShiftem -2 a dvěma vertikálami 0,01 a -0,01. Ty vytvoří jakýsi rukáv či tunel a v podmínkách algoritmu je stanoveno, především vztah aktuální ceny k indikátorům (nad/pod), k rukávu, k jednotlivým crossům (vzájemné crossy) a pip filter (přiblížení Mama a Fama). Pak si k tomu ještě přimysli BB a Kamu a dostaneš celkem ucelený obrázek o systému.. Příklad je z dnešního cable (cca od 10,00 hod. s předpokladem růstu). SID

618

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid,

ja nechapem.....nechapem preco si sa na to vlastne cele dal a este viac nechapem ze si to do teraz vydrzal:). Poskytol si tu pre mna velmi ucelene know how, nikde som doteraz nenasiel na nete podobny tutorial o forexe a o tych skvelych tipoch co tu na fore publikujes ani nehovoriac. Som Ti jednoducho velmi vdacny, robis to velmi dobre a dufam ze tu najdes zadostucinenie a budes pokracovat. A takisto som vdacny ostatnym ludom ktory sa podelia o to co vedia:)Priznam sa, este mi nie je uplne prirodzena ani myslienka, ze clovek moze byt full time trader a nemusi popri tom chodit do prace, takze pre mna v tejto chvili bude system ktory mi to umozni hotovy gral.:) Ale pracujem na tom (tu)
Dute

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid :

myslim si ze ta nikto za sarlatana nepovazuje. Mozes to vidiet uz len z toho ze ak ma niekto problem tak sa s nim obrati zvycajne na teba. Ja ked som sa dozvedel ak som naletel tak som sa vobec nehneval ale som sa na sebe smial a valel sa pri tom na zemi v krecich :) Uz som to tu pisal ze ten tvoj forik pomohol vela ludom v tom ze zacali nad skriptami uvazovat vratane mna . Takze DIK za ten for (tu) (tu) :)

To namodro :

jeden z tvojich poslednych prispevkov je naozaj excelentny a po mensich korekturach by ho mali podla mna uverejnit priamo na www.financnik.cz .......... Ano mas pravdu ze uz viem o skriptoch dost ..pred tym forikom som vedel iva to ze nejake skripty existuju (tu) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid

Stale sledujem a rozoberam ten Tvoj "Mirakl" co dal na plac namodro a vobec nie som presvedceny ze je to zla vec. Totiz zda sa mi ze aj ked samozrjeme ten system ukazuje obchody dozadu /aj viem ze sa to da prestavit/ ak som tomu dobre porozumel ak v aktualnom kurze je priblizne ten isty udaj ako bol ked naindikovalo sipku tak do toho obchodu idem. vyslo mi ze sa da z toho dostat priblizne 30 % s toho co indikuje profit dysplay. Dobre tomu rozumiem? Inac skusam to na velmi rychlom 1 min grafe. Ty to robis na akom?

DAkujem ak mi odpovies.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To observator,

Namodro nezverejnil ziaden Sidov system. System ktory sem hodil namodro je zalozeny na prekrizeni sa dvoch SMA(mimochodom EMA dava lepsie vysledky:D) perioda 8 a 16 a vertikalne posunutie - 8 barov. Vdaka tomu odstranil casove oneskorenie ktore je u MA prirodzene a system daval take vysledky ake daval. Vsetky tie ostatne indikatory tam boli iba preto aby tam boli a aby sa to tvarilo ako Sidov system,ale neovplyvnuju jeho cinnost. Skus vertikalny posun zmensovat smerom k nule a vidis, vysledky sa zhorsuju. Zrus ten posun a ejhla si v minuse. Podla mna len na dvoch MA nepostavis funkcny system, ani keby si sa rozkrajal. Este raz, pochop ze to co sem dal namodro bol joke,vtip,chytak. Chyt sa posledneho prispevku Sida, pozri obrazok, nasimuluj si to, premyslaj co by sa s tym dalo este urobit,skusaj,myl sa, nevzdavaj sa a znovu skusaj, ale prosim Ta uz zabudni na to co sem dal namodro:)
Dute

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Standby Napsal:
-------------------------------------------------------
> Sid,Volf,Marek
> Je možné v AOS nastavit aby se při otevření potice
> nastavila zároveň i stopka třeba na -50 z důvodu
> spadlého připojení výpadku el.energie atd....?


Pokud se bavíme o VT, vše co dělá AOS je u tebe na počítači, při výpadku máš jen telefon. Na server brokera se posílají jen market, entry a stop a limit (AOS umí jen market).
Něco jiného je MetaTrader, tam lze toto vše dělat a taky se to dělá.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Dute

Je mi jasne zeje to posunute aj viem ze sa to da zrusit - TOTO VSETKO VIEM . ALE : ked to aj tak skusas otvarat podla neho a Horizontal Shiff zmenis z -8 na 0 / to je ten posun/ pripojis k tomu nejaky volume indikator, ktory ti povyhadzuje nizku volatilitu tak ten system je aj tak funkcny vyskusaj si to ... Nie som dement a viem ze je to nasimulovane ale Sid spomina ze prave casovy posun mu pomaha si vytvorit predpoklad ci je smer spravny.
Nevadi, stale verim ze sa da nastavit nejaky AOS, ktory bude v dlhodobom meradle plusovy. Sam sledujem a prestavujem 20 roznych AOS.

zatial ahoj a napis aj ty na to nejaky nazor.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Obsevator Většinou v reálu obchoduji na 10-15 min. grafech, ale podle situace někdy i na 5 min., to když vidím zřetelný trend a proč se okrádat na 15, když lze stejně využít i 5 a 10 a kumulovat tak pipsy... :) To co dal tady namodro je fikce, která trochu to, co používám, zprofanovala, pokusil jsem se to vše vysvětlit výše. Znovu tady dávám totožný graf (cable 10 min.) o něco později. Zhruba kolem 15,40 (cca hodinu po zprávách) se vychýlila mimo "tunel" EMA 21 s HShiftem -2 ( a zůstává mimo i nadále), a podobně reagoval i GHiLo (svíčky šly pod křivku), stejně jako "tunel" EMA21, který šel nad graf. Podobně reagoval i Mafa (cross) a v algoritmu totožně i BB a Kama. (porovnej s předchozím grafem, kdy se HShift -2 vesele "vezl" v tunelu). To byl pro signál pro můj vstup Sell na cable, který jsem zavřel cca kolem 17,00 hod. se ziskem cca 80 pips, když šly svíčky nad GHilo. Toť vše, žádný zázrak, ale funguje mi to... SID

622

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...