Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To SID

V Tvojich prispevkoch uvadzas:

"Pak si k tomu ještě přimysli BB a Kamu a dostaneš celkem ucelený obrázek o systému" a "Podobně reagoval i Mafa (cross) a v algoritmu totožně i BB a Kama."
co pod tym myslis? a ako ich pouzivas? V systeme ktory som si nastavil podla Teba BB ani Kamu nemam. A ani neviem ake su to indikators ani ako funguju.


Dakujem Ti
Brano

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid

To je mi jasne kazdopadne dakujem aj za to - ved tiez nehovorim ze od zajtra na tom idem obchodovat. Proste zaujal ma Tvoj pristup a Tvoje odpozorovania a skusania na trhu. Myslim si za aj tak si nam Vsetkym dal vela takze dakujem aj za ostatnych.
Ak by vsak predsa len ta este napadlo nieco "pustit" na plac :) isto iste by si ma potesil. No nic ide sledovat dalej a hladat suvislosti . Ak poviem ze dnes na GBP/USD bol pekny vstup na long o 01.00 hod NYT a stale drzi mam pravdu?? ;) ;)

Brano

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Brano :) :) Učenlivý žák.. :)...Ale doporučuji zkoušet, zkoušet, zkoušet a hledat souvislosti..Nobody perfect... :) To All Na VT fóru se nyní objevil zajímavý AOS, jeden z prvních, který jsem zaznamenal, založený na Binary Wave (Renko Binary Wave Indicator), vřele doporučuji vyzkoušet na 5 min. grafu (nebo uplatnit kumulovaně s další indikací), autor to má i s jednoduchým PD. SID

631

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid

Zravim a prejem pekny den
Mam na teba zopar otazok, ak mi odpovievies budem velmi rad lebo nieje mi nieco jasne v tom obchodnom systeme kde pouzivas MAMA and FAMA a Gann Hill. Je pravdou ak si myslim ze signal ktory system generuje je platny len ak sa vytvory pred sygnalom akysi tunel zo vsetkych idikatorov ktore su tam? Myslim tym ze pred signalom nie su rozhadzane ale spoja sa do tunelu a potvrdenie je aj to ze je to platne ked sa sviecky dostanu pod tento tunel / v pripade obchodu na sell/ ?

Tiez by ma zaujimalo ci sa ti stalo / mne ano / ze na dvoch rovnakych grafoch / 15 min /, ktore som mal vedla seba ukazovalo cross MAFA uplne inde, ked som vsak oba updatol - znovu nacital tak uz to bolo OK - stalo sa Ti nieco podobne?

A este jeden maly dotaz BB ktore opysujes je Bollinger Bands? a pises aj KAME a ze je v zakladnom baliku vo VT ale ja ho tam nemam. Mozes ho hodit na stranku?

Velmi pekne Ti vopred dakujem za Tvoje mile a poucne odpovede.

P.S. este jedna vec dnes na GBP/USD 15 min graf bol platny obchod o 3.00 hod NYT na sell? podla mna ano. diki
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Observat BB je v základním menu, Kama máš v příloze. Ne rukáv (tunel) ze všech indikací. Sleduji EMA (nad/pod svíčkou), co se děje uvnitř rukávu ve vztahu k další indikaci, např.Mafa (včetně filtru) a další vzájemné polohy BB,GHilo,Kama ke svíčkám nebo k případným crossům. Příklad se stejnými parametry jako z pátku, cable na 10 min. Vstoupil jsem po půl deváté (bílá šipka) na cca 1,77, kdy došlo ke kumulaci signálu a zatím to držím. Euro se pořád plácá kolem EMA a zatím pro mne k průkaznému signálu nedošlo. SID

646

647

648

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...