Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Timd :

ono je to tim ze vsetci tak trochu verime a snivame o nejakom dokonalom systeme takze ak to niekto sikovne zahra tak na to skocime ako penzisti podomovym kvazi predavacom. Takze sme na to skocili asi skoro vsetci. :) (tu)


To observator :

ja sa nepajedim :) Len sa snazim usetrit tvoju energiu ktoru tu vynakladas na AOS ktory obchoduje minulost .
Poslednom prispevku zase za nie co chces nieco dat. Nemas vobec smolu smola je len to ze ten AOS je nefunkcny co je skoda lebo by sme tu boli vsetci za chvilu miliardary.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

timd Napsal:
-------------------------------------------------------
> To pacho: zatím co jsem tak mezi řádky tohoto
> vlákna vyčetl tak funční systém má namodro MA+FIBo
> a vachid s časovačem. DavidF


Zkousim dva systemy jeden prave s tim casovacem a druhy LRMA(uz nevim ktera dobra duse to tu dala) a dneska kazdy dal asi +50 pips, usmem se mi znovu vraci na tvar.

S tim casovacem nadelil 50 bodu za vlastne 9 hodin, to je slusny(ma nastavene obchodovani od 2 do 11). Zkousim ho tyden a jsem sice jen 30 pips v plusu ale to hlavne diky jednomu hodne stratovymu obchodu ktery jsem si zavinil sam, nebot jsem omylem uzavrel rucne, a pak to misto short hodilo long.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

:) ... jak už snad všichni pochopili, žádný zázračný systém není :). Přiznávám, že jsem se včera královsky bavil :D, ale zřejmě to není nic proti tomu, jak se královsky baví SID už dva měsíce... :D :D :D

Nevím, proč si z nás Sid vystřelil, jestli jen tak pro svou zábavu, nebo nás chtěl vyhecovat, abychom vymysleli něco my. Každopádně vím, že mně osobně to velmi pomohlo. Tím, že jsem začal studovat programování AOS, jsem byl přinucen aspoň částečně pochopit, jak to funguje (I Pacho už něco ví o skriptech, ne? :)). Když jsem chtěl pochopit jak to funguje a něco sám zkoušet, byl jsem přinucen překládat si texty z angličtiny, což zřetelně zlepšilo mou schopnost v angličtině číst. Byl jsem přinucen pátrat na jiných traderských stránkách a prolézat kdejaký odkaz a kdejakou diskuzi, což výrazně zlepšilo mé vědomosti o tradingu, dalo mi množství podnětů i hotových obchodních systémů, které jsem musel prozkoumat. Tím, že jsem je musel prozkoumat a zjišťovat si jak fungují, jak je nastavit, vyladit, implementovat - musel jsem zase překládat, shánět a tak pořád dokola. Myslím, že díky tomu, i s pomocí tohoto fóra, se mi podařilo postavit funkční systém mnohem, mnohem dřív, než bych to dokázal bez Sidova fórku... :)

Hledáním "svatého grálu" promrhala za posledních 2000 let zřejmě spousta lidí zbytečně pěkný kus svého života. Je to asi něco podobného jako pokusy o sestrojení perpetua mobile. Upřímně řečeno, i kdybych takový zázrak náhodou vlastnil, myslím, že bych se bál o něm někomu jen říct. Byl by nebezpečnější než Usáma bin Ládin s atomovou bombou - kdyby ho mělo pár lidí, tak se zhroutí světová ekonomika (nebo se trhy přizpůsobí a systém přestane fungovat ... :)).

Tak lidi, neblbněte :) a neztrácejte čas hledáním něčeho co neexistuje. Jen na tomhle fóru je k dispozici dost informací na to, abyste mohli za pár měsíců začít vydělávat slušné peníze. Ale asi to nebude zítra a asi to nebude zadarmo - když se podíváte úplně nahoru na tuto stránku, najdete tam v pravém rohu siluetu s tužkou a pod ní větu, kterou Petr s Tomášem dali těmto stránkám do vínku.

Happy trading

Petr :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

derkel
ten AOS s časovačem je fakt super, když byla včera zpráva tak jsem ho nechal běžet,a pozice šla prudce do mínusu a zavřelo se to na -40. Při takovém fofru to je docela mírná ztráta. Jinak za týden mám na dvouch párech +97.

Namodro
včera večer jsem otevřel usd/jpy při potvrzení E55 a teď tam mám +240 a posouvám sl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Namodro,

do Sidova koutku normálně nevstupuji, ale tento příspěvek Vám musím pochválit. Je to jeden z nejlepších příspěvků, který jsem kdy od uživatelů tohoto serveru četl. Myslím, že lépe už marnost pátrání po svatém grálu popsat nelze a přesto jsem si jistý, že i nadále bude spoustu lidí v jeho hledání pokračovat :-)

Děláte skvělou práci. Nepochybuji, že jste na dobré cestě.

Hodně zdaru,
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Nmodro To Derkel To Standby

Zravim TA viem ze si sa vcera dobre pobavil - ale musim priznat ze aj mna to nastrtovalo v tom aby som sa blizsie zaoberal problematikou AOS. Sam som v minulosti mnohe vyskusal a dokonca som si dal dva aj naprogramovat a to konkretne na indikator PARABOLIC SAR a Aroon. Bohuzial clovek co mi to robil je uz mimo Slovenska takze nejake dalsie uz nemam. NAvrhujem Ti aj tebe Standby aj tebe Derkel ze VAm mozem poslat na rozobranie tieto dva plne funkcne AOS na VT a tiez by som VAs poprosil aby som mohol aj vyskusat ten system, ktory tu spomynate s tym casovacom ako aj LMRA co tu spomenul DERKEL . Poslite mi ak to nechcete zverejnit na moj mail> hanuliak@bb.telecom.sk a ja VAm vsetkym poslem zasa tieto dva sytemy. Je to mozne?

dakujem

Nema toto nahodou byt o vymene skusenosti ? ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...