Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak mě napadlo, že kdo preferuje obrácenou variantu W%R, možná by se mu hodila i obrácená varianta RSI. Tak jsem to vyzkoušel a hned to člověk vnímá jinak. ;) No jestli to tady už ovšem někdo nedával, ale jinak je to spíš pro nováčky, než pro ostřílené tradery :D, ale kdo ví, možná to využijí i oni

1238

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tuktuk
aha....TSL tam ve svém systému máš, tak si jen doplň do skriptu, podle vzoru níže, +/- Offset a do Výstupu si zadej: Jméno: Offset, Zobraz jméno: Offset, Typ: float a do Výchozí zadej 0,0010. Ty hodnoty si pak v konkrétním grafu musíš nějak "vychytat", ne každý pár se chová v TSL stejně a taky záleží na min. grafu...Můžeš použít hodnoty od 0,0001 až do třeba 0,005 atp...anebo jej nemusíš používat vůbec - zadáš si v tabulce pro konkrétní graf Offset - 0.

{Delta Stop for Trailing Stop Loss}

DeltaStop:=if(Mode=0, Wilders(ATR (14),14) * 2.824, DeltaPrice);

{Trailing Stop Loss Level}

TrStopLevel:=
If(
C=PREV,
PREV,
If(
((Ref(C,-1) Min(PREV, (Close + DeltaStop + Offset)),
If(
(Ref(C,-1)>=PREV) AND (C>PREV),
Max(PREV,(Close - DeltaStop - Offset)),
If(
C>PREV,
(CLose - DeltaStop ),
(CLose + DeltaStop )
)
)
)
);

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

v nové obnovené verzi VT se mi změnilo tlačítko(START/STOP AUTO-TRADE MODE) u AOS-u.Původně byl pro běžící AOS černý trojúhelník a pro vypnutý AOS dvě svislé čárky.Nyní je to opačně.Stalo se to též někomu z Vás?Já za tu změnu zaplatil podstatnou částí svého mini-účtu.Berte to jako informaci,aby jste nedopadli stejně.

Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold] Nové indikátory [/bold] V periodiku Stocks and Commodties magazine se objevily na počátku tohoto roku dva nové a celkem zajímavé indikátory, které pak převedl kanadský správce VT fóra do "řeči" platformy VT. První má netradiční název Swiss Army Knife Indicator (SWAK) neboli Švýcarský armádní nůž.. :) a je od renomovaného autora Johna F. Ehlerse..ve zkratce - obsahuje v sobě deset filtrů pro různé hodnocení stavu trhu. Více je v poznámkách po otevření SWAK. Druhý indikátor pod názvem The Self-Adjusting RSI využívá tradiční RSI a je doplněn funkcí Standard Deviation of RSI (standardní odchylka) o níž byla již také řeč v seriálu. Výsledný graf je podle mne rovněž dobrou pomůckou pro hodnocení trhu (přeprodanost/překoupenost). Více opět v poznámkách v samotném indikátoru. Připojuji skripty pro obě indikace a obrázky z dnešního eura na 30 min. grafu. SID

1277

1278

1279

1280

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID & Houlobek: zapátral jsem po COT reportu a jeho použitelnoti pro FX. Z nalezených výsledků mě mimo dizkuse na finančníkovi zaujal především www.investopedia.com/articles/forex/05/COTreport.asp a pro analýzu ceny a COT reportu jsem našel www.timingcharts.com/ vlastní interpretaci a využitelnost nechám na vás. Do hlubších analýz a testů se zatím pouštět nebudu, pokud bych něco nového zjistil doplním to zde do fóra. DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...