Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti II


Doporučené příspěvky

Prosím nevěděl by někdo, jak odstranit otevírání chartbook, kterou nechci otevírat při startu sierry?
Jde mi o to, že po každém upgrade se mi v adresáři data objeví nějaké přednastavené chartbooky. A jedna z nich se mi pořád při startu sierry otevírá. Konkrétně TheMasterTheGap.cht V nastavení GlobalSettings>GeneralSettings>Files To Open On Startup mám nastavenou jen tu svou chartbook, kterou chci, aby se otevírala.
Nepomůže ani odstranění dané .cht z adresáře Data. Za pár dní je tam znovu.

Děkuji Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,mohl by mi někdo poradit jak posunout graf na sc nahoru nebo dolu mimo aktuálně zobrazovaný obchodní range?
Abych mohl případně upravit PT/SL které jsou už mimo tento range,(mimo viditelnou oblast grafu).Viditelné jsou tak jen na grafu s větší periodou a tam se zase nedají příkazy upravit. Nemůžu na to přijít.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Zdravim kolegove,vi nekdo zda li mozno prenest Sierra Chart z jednoho notebooku do druheho.Koupil jsem si vykonnejsi notas,a nechce se mi nastavovat vse znova.Nejedna se mi o druhou licenci o te moznosti vim,spis si predstavuji,ze to nastaveni ulozim na flesku a prekopiruji do druheho pocitace.Je toto reseni mozne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...