Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti II


Doporučené příspěvky

Ahoj,
nevíte někdo prosím jak nastavit v Sieře přes Autoretracement/projection nastavit HOD/LOD ale až od začátku seance, v 15:30, protože když to udělám z toho co je přednastaveno, ukazuje mi to to i premarket - Global HOD/LOD.. a já bych potřebovala až skutečný začatek a HOD/LOD, bude tam určite něco co jsem přehledla ale zaboha na to nemužu přijít...
Budu strašně moc ráda kdyby to náhodou někdo věděl a poradil mi s tím.
Díky moc,
Lucka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den,
Měl bych dotaz na programování studií pro sierra chart. Nejsem programátor, ale rád bych zvládl nějaké drobnější změny v současných study. Na stránkách sierry něco je, ale nějaké ucelené příklady se syntaxí jsem nenašel. Pokud by měl někdo tip, byl bych rád.
Nebo konkrétně. Rád bych definoval, že vstupní svíčka je reverzní. Například do longu. Vstupní svíci definuji jako :

sg.BaseDataIn[SC_LAST][sg.CurrentIndex] > sg.BaseDataIn[SC_OPEN][sg.CurrentIndex]

To je o.k. Ale když zapíši předchozí svíci jako :

sg.BaseDataIn[SC_LAST][sg.CurrentIndex-1]
tak to sierra nedá a zahlásí po builde : C:\SierraChart\ACS_Source\wtmd.cpp:381:3: error: expected ')' before 'sg'.

Poradí někdo?
Dík Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Zdravím a mám otázku. Existuje možnost jak v SierraChart poloautomatizovaně provádět backtest ? Jde mi o zapisování obchodů do deníku. Datum, čas, vstup, mae, mfe ? kliknu na úsečku a on její hodnoty zapíše ? To znamená ručně vyhledáváma vstupy (patterny) a sierra to zapisuje do příslušných buňek v tabulce ? Problém by byl asi ještě se zápisem typu patternu a směru (long/short). Dost by mi to urychlilo backtest, protože neustálé překlikávání do excelu a zpět ručně dost zdržuje.

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, v SC mám takovej menší problém, vstupní limitní příkaz v grafu mám zelenej a chtěl bych ho mít bílej. Pokud se vyplní, tak by se barva měla změnit podle toho jestli je profit nebo ztráta.
Pokud to jde správným směrem, tak by měl být zelenej a pokud proti, tak červenej.Když ale změním barvu na bílou, tak i když to jde mým směrem, tak je pořád bílej.Nemohu na to nastavení přijít.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...

no_one:

k editaci přenesených linek z jiného grafu - zkoušel jsem ještě editaci cestou chart > manage chart drawing windows, ale opět lze editovat pouze ty linky, které se zadaly v daném grafu, ne ty přenesené , takže do zřejmě nejde

p.s. tímto způsobem lze např vymazat několik vybraných linek současně, nemusí se mazat po jedné nebo všehcny naráz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...