Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti II


Doporučené příspěvky

  • 1 month later...

Zdravim,

chcela by som Vas poprosit o radu. Zacinam s backtestovanim YM v Sierre, ale v tab na odcitanie hodnot z cenovych useciek sa mi nezobrazuje hodnota close ako to bolo v Ninja T.

V Sierre je open, high, low, a last. Za hodnotu close do dennika mozem povazovat hodnotu last?

Dakujem a prajem prijemne backtestovanie :-)
Adena

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

adena:

Sierru jsem používal už před lety, takže se už moc neorientuju, ale HOD/LOD by mělo jít nastavit klasicky v indikátorech (myslím, že v Sieře se to menuje STUDIES). Autoretracement je speciální indikátor, takže defaultně asi v Sieře nebude, ale je možné, že někde v uzavřené sekci je i pro Sierru, pokud ho někdo nasdílel (a lze jednoduše indikátory do Siery přidávat:-). Zkuste se mrknout.

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli jde vyjmout graf v SC mimo hranice progamu, tak abych mohl jednu instalaci pouzivat pro dva monitory, tak jak to umi treba NT. Kdyz si totiž otevřu druhou instalaci SC tak s tou se nemůžu připojit k účtu s daty paralelně s první instalaci a tudíž musím používat jenom jednu obrazovku a pořád překlikávat mezi grafy což se mi zdá poněkud škoda když mam dva monitory...


L.B.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...