Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Pohled na můj monitor při dopoledním intradenním obchodování


Doporučené příspěvky

pro maxmoney,
jen taková perlička. Obchoduji přes IB s daty od CQG a mám zkušenost že když jsou extrémně volatilní chvilky - když trhy blázní měl jsem v trhu NQ rozdíl i 6 ticků. (print screen - bohužel jsem ho již vymazal) Na druhou stranu je to i dobrý filtr který říká POZOR, drž se stranou - nebo ukonči obchod / posuň SL / PT.

pro petra,
musím říct že Vás obdivuji, já bych se ve Vašem layoutu ztratil. Osobně jsem spíše pro jednodužší zobrazení, ale proti gustu ... Hlavně když to sype!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 32
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dusan.x2 :
Ano, jsou to kvalitní poskytovatelé dat a pokud sledujete pouze grafy tak je jedno, kterého z nich si vyberete. Mně ale nejde o grafy (!), základní kámen mého tradingu je sledování order flow (údaje o aktuální nabídce/poptávce, kupujícících/prodávajících) a proto jsou pro mne velmi důležitá přesná, nezpožděná ticková data.

Jiří S.:
Čísla jsou stejná a to, že občas dojde k sečtení dvou obchodů dohromady by mi ani moc nevadilo, ovšem to na které straně (bid nebo ask) k obchodu došlo je velmi důležité.

Příští týden udělám ještě jeden velký srovnávací test dat a platforem (Sierra Chart, Ninja Trader, Market Delta) a uvidím…

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás. Chtěl bych se zeptat jestli někdo ví jak nastavit Horizontalní volume v NT7.
V indikátorech se nachází pod názvem „Volume profile“.
Neumím v něm nastavit aby se mi škálovalo na konci každeho dne.
V defaultním nastavení bězí „nekonečně“, tzn. od zapnutí do vypnutí a nezobrazí se historie.

Může mi s tím někdo prosím poradit?
Předem moc díky. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Kdyby si někdo chtěl podobně jako Petr zakreslovat S/R úrovně do NT, tak jsem něco podobného našel ke stažení na ofiko stránkách NT. Zde je odkaz - www.ninjatrader.com/support/forum/local_links.php?action=sendtofriend&catid=4&linkid=445

V default nastavení NT jsem nic podobného nenašel.
Screen - svetobrazku.cz/upload/images/klz1332705758y.jpg

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to detroit

1) stáhni a ulož třeba na plochu
2) v NT control center = File - Utilities - Import Ninja Script - najdi na ploše a odklikni "otevřít"
3) Pokud ti to napíše "úspěšné nainstalování", máš ho tam, otevři už v rámci nabídky indicators a přidej jako "new"
4) Hlavně se pořádně podívej na jméno indikátoru, ať ho v nabídce nehledáš (např. Market Profile najdeš pod iMarket Profile apod..)..

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...