Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Pohled na můj monitor při dopoledním intradenním obchodování


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 32
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ad barevnost. Úplně přesně nerozumím jak je to myšleno, ale barevnost se hlavně snažím nastavit tak, aby se mi na grafy dlouhodobě přijemně dívalo - a to jak dopoledne, když je hodně světla, tak třeba navečer. Screenshot v článku na mě působí kontrastněji, než v reálu z důvodu, že pochází z jiného počítače, který mám nastaven s automatickým vyrovnáváním nastavení světlosti a kontrastu a grafy na něm vypadají trochu jemněji.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, Ze screenshotů je patrné, že sledujete numbers bary (footprinty), já také považuji sledování order flow za velmi důležité, otázka však je, nakolik se dá důvěřovat poskytovatelům dat. V současné době hledám vhodného brokera a stěžejní je pro mne kvalita tickových dat, rozhodl jsem se tedy porovnat několik datafeedů (IQFeed, CQG, Trading Technologies), výsledky jsou zarážející. Nejen, že se liší v rychlosti (což jsem očekával), ale především v rozdělení bid/ask obchodů. Vše je dobře vidět na přiložených screenshotech. Momentálně jsem z toho dost rozladěný, protože pokud nemám spolehlivá data, jak se mohu spolehlivě rozhodovat? Jen pro zajímavost, nejrychlejší data jsou od TT, nejpomalejší je IQFeed. V T&S se nejčastěji od ostatních liší data od TT, ale CQG a IQFeed jsou také dost často v rozporu, údaje v DOMu jsou až na pár drobných odchylek většinou stejné (zde je rozdíl spíše v rychlosti)... Pročetl jsem spousty zahraničních fór a na všechny tyto tři poskytovatele byly vesměs pozitivní ohlasy... Milan

19015

19016

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...