Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Swingové obchody - US stocks


tom_swing

Doporučené příspěvky

:-) Já se nezlobím ... ve vašem případě, pokud byste chtěl vydělat na ropě musíte být schopen odhadnout vrchol a dno a nebo alespoň to, kdy se trend obrátí a to nedokáže nikdo. Navíc je k tomu potřeba mnohem více, než jen technická analýza. Já např. teď kupuji největší ropné společnosti jako o život. Je to zajímavé, jak dva činí to samé (snaží se vydělat na poklesu cen ropy) a přitom se chovají zcela rozdílně ... vy prodáváte a já nakupuji :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • Odpovědí 257
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hindemith Napsal:
-------------------------------------------------------
2) mluvite o 25%
> rocne a znam tredery, kteri delaji stovky procent
> rocne.
____________________________________________

Tohle je něco co mě vždycky zaručeně pošle do kolen. Lidé kteří zaručeně znají tradery (a nebo spousty traderů) kteří běžně dělají stovky % ročně.
Jakmile se podobná hláška u někoho v příspěvku objeví, tak je to pro mě indikátor toho, že další příspěvky od tohoto uživatele je už zbytečné číst. :-)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hindemith, možná že odhadnout vrchol jde, možná právě to dělá rozdíl mezi milionáři a miliardáři, ale napadá mě jediný způsob, jak na to. Mít jiný business a přelívat peníze mezi burzou a podnikáním.
Př: uvidím, že se akcie prodávají za padesátinásobky ročních zisků a vím, že to je naprosto přemrštěná cena, protože za takovou firmu by vám v reálu nikdo takové peníze nedal. Vidím, že se to děje napříč celou burzou a já se rozhodnu zbavit všech akcií ... jenže to už tady bylo tolikrát, a nakonec se ukázalo, že to žádný vrchol nebyl, a že uzavřením pozic utekly mnohem větší zisky. Tedy, pokud se rozhodnete to zavřít, tak abyste o ty zisky nepřišel, tak ty peníze musíte otáčet jinde. Pokud jste zaměstnanec, jste v háji, protože uzavřete pozice a peníze umrtvíte na účtě, případně v nějakých nerentabilních investicích. Pokud máte firmu, můžete mezi tím, než trh provede korekci, investovat do rozvoje a růstu firmy. A až se zase rozhodnete naskočit do svých investic, už vám Váš business generuje mnohem větší zisky a máte mnohem více kapitálu .... třeba tak to lze dělat, abyste dosahoval nadprůměrných výsledků, ale o stovkách procent si nechte zdát!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...