Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Swingové obchody - US stocks


tom_swing

Doporučené příspěvky

Tak na té analýze výstupů ještě dělám, rozhodl jsem se udělat ji velmi pečlivě a věnovat tomu tolik času, kolik bude potřeba, klidně i nějakých dejme tomu 20 až 30 hodin. Zatím jsem s předběžnými výsledky velmi spokojen. Prozatím mi z toho vychází, že pro můj systém je nejefektivnější výstup s polovinou pozice na bližším PT a se zbývající polovinou na vzdálenějším PT.

Ostatně přesně tak jsem právě zobchodoval HD: vstup long 13.9. za 57,11, výstup s polovinou 14.9. za 58,95 a výstup se zbytkem dnes za 60,55. Mimochodem, dnes long BAC (za 9,01).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 257
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jo, dám sem RCI :) K tomu bych vlastně měl i jednu poznámku a jednu otázku: 1. Vstoupil jsem už 27.9. a pak 1.10. lze vidět na grafu od IB, že cena se dostala pod support (viz protnutá černá linka, původně jsem tam měl SL, dnes už jsem si po open dal SL na BE). Nicméně jiné grafy (třeba yahoo finance, finviz atd.) tento pokles neukazují a když jsem se na to díval den poté na pětiminutovém grafu (protože na denním grafu jsem viděl protnutý SL, který se ale - naštěstí - neaktivoval), byla tam jen jedna svíčka s dlouhým spodním "knotem", čili asi to byla jen superrychlá záležitost způsobená HFT počítači. 2. Nevíte někdo náhodou, kdy RCI vyhlašuje své kvartální výsledky? Nemůžu to nikde najít, ani na webovkách té firmy. Což se mi nelíbí, protože nerad držím akcie firem, když vyhlašují výsledky, a výsledková sezóna pro Q3 už začíná...

20521

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LoL, par dni a nebo taky par roku :) Uvidime, kazdopadne dej vedet, manzelka taky uz tlaci na pilu ohledne decka, zatimco ja usilovne "brzdim", neboli jak se v anglictine trefne rika "trying to buy time".
U me pro zmenu sla burza na vedlejsi kolej posledni 2 tydny kvuli stehovani, ale starat se o deti to je teprve neco, opravdu budu smekat klobouk jestli to budes zvladat oboji (rodicovstvi + burza).
Kazdopadne congrats, a hodne zdaru.
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...