Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Dr. ELDER a jeho knihy


tomnes

Doporučené příspěvky

to for dummies berte s nadsazkou. zaber obou knih se zcasti prekryva CIMTR je kompletni uvod do tradingu a probira vsechny temata( psychologie, analyza, money-managment).kdezto TFL mi prislo ze se zabyva prevazne analyzou tedy popisem indikatoru a obch. systemu.ostatnich temat se dotyka jen okrajove.ja bych doporucil precist knihy obe a spise v opacnem poradi nez byly napsany.zkuste se na to podivat takto: tech 40$ co kniha priblizne stoji neni ani 1SL takze i kdyby vam usetrila jen ten jeden SL tak se to vyplati(samozrejme nepocitam cas ktery stravite ctenim:-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 259
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Presne tohle jsem se potreboval dozvedet. Koupil jsem si na zaklade vyse zminovane recenze na financnikovi spise CIMTR a musim rici ze hltam stranku za strankou. Koupil jsem si k tomu i study guide a investice byla ale ponekud vyssi nez uvadite, neb jsem za knihu dal v knihkupectvi £45+studyguide za £17, a co se tyce TFL stoji tu kolem £50=study guide £18, coz neni nejmene, ale je dulezite se k tomu postavit presne jak rika richip:)

mimochodem nasel jsem dalsi knihy od Eldera
Study Guide for Entries and Exits: Visits to 16 Trading Rooms
The Complete Trading for a Living: The Legendary Approach to Trading with the Companion Study Guide - tato ma vyjit v cervnu 2006

[bold] [/bold] [bold] [/bold]
nesetkal se s nimi nekdo, kdo by mohl rict jestli stoji za to?

diky
j

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 6 months later...

Zdravím,
včera jsem si objednal knihu Come into my trading room: A complete guide to trading.Během objedánvky mi blbnul internet a najednou koukám a nějak se mi podařilo tuto knihu objednat 2x.Pokud někdo uvažuje o koupi,rád mu jednu knihu prodám za 50% slevu.Dvě knihy jsou pro mě zbytečné.

Kahiros
"Můžeš dokázat cokoliv,pokud opravdu chceš a jsi na to psychicky připraven"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

na strankach financnika som nasiel moznost objednat si knihu Tradingem k bohatství (Trading for a Living) od Eldera. Vydavatel vsak zasiela dobierku len v ramci Ceskej republiky.
Ja som zo Slovenska a rad by som si tuto knihu objednal. Vie mi prosim niekto poradit o nejakom inom sposobe?

Dakujem,

Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Díky,kdyžtak ji mohu vždy koupit přes finacnika(pokud nebude vyprodaná).To Brno mám celkem z ruky.

Mohu se zeptat zda není nikdy v plánu vydat českou verzi Come into my trading room,pro nás co si anglicky maximálně něco koupíme a s velkým úsilím se zeptáme na cestu by to bylo velmi příjemné ;)

Děkuji.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...