Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Position-sizing: Dobrý sluha, špatný sluha


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 55
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

XZAJIC: spready behem obchodovani jsou max.3 ticky ... coz na opci podkladoveho aktiva s tak vysokou volatilitou je "fantasticke". Mohu srovnavat, obchodoval jsem opce na futures a tam byly spready opravdu velike ... Kdyz jsem presel na obchodovani opci na akcie (vynucene z duvodu, ze muj soucasny broker TS neumi obchodovat opce na futures pres na nove platforme TS9.1) Hledal jsem instrument v akciich, ktery se priblizuje hodnote voilatility opci na futures ... a nejlepe mi vysla dvojice FAZ/FAS :) Platforma TS9.1 ma fantastickou podporu pro obchodovani opci u zadneho brokera jsem zatim nevidel, ze by pro konkretni opcni kontrakt umoznoval: - historicky graf - hloubku trhu - realizovane obchody Nize uvadim svuj temlate obchodovani opci na kontraktu FAZ 120519C22 (kvetnovy kontrakt long call na strike cene 22) At se dari. George

19507

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mno dobře, ale Tobě ty VOLUME nepřijdou nízký? Asi ne, když to jedeš naživo. Budu se muset na to po čase zase podívat. Dneska ne, to je kvůli průšvihu JPMorgan volatilita na FAS/FAZ brutální, ale v nějaký klidnější den se na to podívám a udělám si nějaké backtesty. Každopádně díky za tip, kdysi jsem se chtěl touto cestou vydat a pak jsem to zavrhl, teď vidím, že bude máít asi smysl to oprášit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jenda701:
velmi pekna ukazka ... to ukazuje v plne drsnosti co umi HFT masinky ... rozkmitaji bocni trend do "brutalniho" range.
Vysledkem je mnozstvi falesnych signalu a kdyz nasadis "brutalni" filtr na jejich eliminaci, tak zas ti utece kus realneho trendu ...
Kdo chce VIDI, kdo nechce nevidi - a tem preji mnoho stesti v obchodovani. protoze bez poradne davky teto "komodity" mohou mit znacne problemy :)

George

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenda701 Napsal:
-------------------------------------------------------
> byli tu zmineny HFT, rise of the
> machines>>>
> www.nanex.net/aqck/2804.HTML, nepatri to
> sem primo sipise do vlakna HFT, nicmene myslim ze
> neni na skodu znat prostredi ve kterem se
> pohybujeme.


Díky! To je přesně to video, co jsem hledal a chtěl sem hodit ale nějak jsem si už nemohl vzpomenout, jak se to jmenovalo :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...