Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SOL trader


Doporučené příspěvky

to foglik: není problém, ano platforma a data zdarma. Jde hlavně o kvalitu také a to mě zajímá. Není zač a už dnes končím, nemůžeme tady diskutovat pořád jenom, kdy pak máš čas na obchody a analýzy proboha, když vše komentuješ? :)

Měj se a ať ti to jede ty spready!

Super trejdy!

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 192
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
tak pane marcossoft nebuďte líný a přečtěte si znovu pár stránek dozadu ve vláknu Striker a SOL Trader, někde tam se o orderflow hovořilo docela srozumitelně, věcně, jak, kde, atd.
já nevím, ale přijde mi to, že zde opět začíná bujet lenost nejvyššího kalibru, já jsem prostě přišel, našel si skoro všechny články k tématu, prolezl možné i nemožné diskuze a když jsem nenašel odpovědi na mé otázky, tak jsem se pak zeptal... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den vsetkym,

zaciatkom mesiaca som preniesol svoj ucet z Mirusu do Strikeru a skusam to s ich platformou SOL. V podstate som spokojny, stale sa este ucim. Viac-menej sa mi podarilo vacsinu veci naladit tak, ako by som potreboval (aj vdaka prispevkom v tomto vlakne a vlakne STRIKERu, za co vsetkym dakujem). Teraz som ale narazil na jeden problem, s ktorym si neviem poradit (a ani s p. Lembakom sme zatial nenasli riesenie).
Ak si chcem vytvorit graf s dlhsimi historickymi datami (napr. @ES), tak graf ako taky sa mi zobrazi, ale vykresli data iba po 31.12.2013. Historiu spatne mi natahuje bez problemov (posuvanim sa kurzorom postupne dolava), ale nenacita mi udaje od 1.1. doteraz. S p. Lembakom sme skusali aj cez nastavenia Tools - Continuous Contract Rules, ale vsetko mam spravne.
Chcem sa spytat, ci ste sa s tym stretli a ak ano, ako by som to vedel opravit.

Vdaka

S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj RobCz,

ja jsem narazil na uplne stejny problem, dokonce jsem intaloval SOL trader na cistou instalaci (Win 7) a historie @ES mi konci k 31.12.2013. Napadlo me, jestli nepockat az se bude rolovat na ESM4, jestli tam treba historie zpetne nenaskoci. Nastesti pro me zatim continuous data nepotrebuji, tak jsem to vic neresil :-) Dej vedet, kdybys zjistil, v cem byl problem.

Diky, Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Stanley1009

Čiže tebe sa načítajú data ale nepokračujú v tomto roku ? AK som správne pochopil. Ja som chcel historické data tak som dal zavažie na klávesu HOME a preskrolovalo sa mi to za pár min na cca rok a pol dozadu...Ty máš ten problém, že sa načíta história späť ale nenabehne ti už tento rok ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...