Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SOL trader


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 192
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pane marcossoft, já jsem tady psal, že je to buď ve vláknu Strikeru a taky tady, ale tady to fakt není, je to opravdu jen ve Strikeru a tam jste byl líný nakouknout, tak už nebuďte líný prosím:-)
www.financnik.cz/forum/read.php?4,193287,page=22
diskutoval jsem o tom s člověkem jenr, je to tam vše srozumitelně vysvětlené:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak problem s kontinualnymi datami je potvrdeny. Pisal mi p. Lembak, ze po tom, ako som mu o tom povedal sa informoval na ich IT oddeleni a tam mu povedali, ze ano, niektore platformy s tym mozu mat problem. Pracuje sa na naprave a malo by to byt odstranene v priebehu najblizsich dni.

To marcossoft:
cipinek ma pravdu, o orderflow sa pisalo v diskusnom vlakne Striker. Na zaklade informacii od cipinka som si aj ja nainstaloval Market Delta Trader a po prepojeni so SOL traderom sa mi pekne zobrazuje orderflow.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

2 marcossoft:
problem je v časovém rámci, ve kterém máš zakreslenou tu lajnu, jednoduše, na 30min TF máš počátek lajny třeba 15 dní zpět, ale když přepneš na 1minTF, tak musíš refrešovat data až na stejné datum, od kterého máš zakreslenoulajnu z toho 30min. grafu :-)
tak to je

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak si otevřeš příslušný graf tak klikni na tu dvojšipku vpravo nahoře viz. šipka 1 a šipka 2 si nastav co vidíš na screenu pak už jde jen o to co si nastavíš za podmínky na screenu vidíš jaké mám já nastavení a jak se mi to zobrazuje experimentoval jsem a tohle mi vyhovuje je tam více možnosti musíš zkoušet ;)

27971

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...