Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vybavení počítače pro trading


911

Doporučené příspěvky

majkll:
tak jsem kvůli ceně nakonec ještě jednou zkusila Samsung 24" SM 2443BW a při prvním používání zatím bez problému - spokojenost.
HP LP2475w je také můj další favorit, ale až časem s novým počítačem. Tak jsem ráda za názor uživatele.
Hodně úspěchů v obchodování s novým monitorem:)
NL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 179
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nela:
urcite zajimava volba toho samsungu - az ted sem si vsiml, ze ma taky pivot, coz je skvele za tu cenu..jinak by pro me bylo urcite pozitivni, ze je cely matny...mam doma vzhledove a technologicky velice podobny model jako mate vy, ale v 19", a po dvou letech naprosta spokojenost..ani jedna oprava, zadne chyby, ani potreba sloziteho nastavovani a ladeni barev...takze snad budete mit s vasim novym kusem podobne zkusenosti..

budu moc rad, kdyz se za par tydnu ci mesicu ozvete, jak jste spokojena a jak monitor funguje..budu totiz kupovat jeste jeden a momentalne trochu resim finance, takze by to byla pro me vyhodna uspora - pokud by se monitor osvedcil...

PS. diky, vam taky hodne stesti a trpelivosti..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobry den.
Chtel bych se nekoho optat nekoho v tom umi chodit lepe jako ja.Chci propojit 2 monitor k pc nejlepe pres vga vstup,nestacil by jen zakoupit rozbocovac?,abych nemusel kupovat grafickou kartu s dalsumi vstupy?dalsi moznost je pres hdmi v pc a vystup dvi v monitoru-propojeni.-zda je to mozne,to nevim ale snad mi tady nekdo poradi.. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

jednou za cas se tu objevi myslenka ovladani platformy pres dotykovy display nebo tablet.. Kdysi jsem to tady vyvracel s tim, ze dotykovy display a levne tablety maji malou citlivost a presnejsi tablety jsou zase nepomerne drahe.. No a ted jsem narazil na zajimavou vec, odkaz tady davat nemuzu, tak si do googlu zadejte "DUO for laptop" a uvidite co vam vypadne.. je to specialne pro notebooky a funguje to na principu prenosu zvukovych vln s presnosti 0.2mm a cenovkou nekde pod 3k czk a v podstate vam to z notebooku udela prerostle PDAcko, kde budete moci pomoci specialniho pera simulovat mys primo na monitoru (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Zdravim. Muj nazor je ze se vam toto tak jak je zde prezentovano nepovede. Doporucuji si domluvit pred koupi redukci moznost vraceni !!!! Protoze predpokladam, ze ty redukce budete vracet nebot to nepojede.

Duvod je jednoduchy a to absence analogoveho signalu na HDMI vystupu. A prave tyto signaly potrebujete na VGA vstupu na monitoru. Ono totiz redukce z DVI na VGA skutecne existuji a pouzivaji se bezne, ale na strane DVI jiz musi byt signal nejen v digitalni podobe (coz je jasne nebot je to DVI :o) ), ale take v analogove, coz ve veasem pripade dle me nebude dostupny. Ty analogove draty jsou okolo toho sirokeho konektoru na DVI.

Tyto redukce DVI/VGA se pouzivaji prave na grafickych kartach, kde jsou na DVI oba druhy signalu dostupne.

Ale nezoufejte reseni existuje a to myslim daleko lepsi. A to vymenit si grafickou kartu za obycejnou temer jakoukoli nVidia s dvema vystupy, jen si pred koupi ohlidejte, aby mela dva vystupy VGA nebo alespon dodane redukce DVI na VGA, coz byva zcela bezne. Investice bude cca 500-800 kc a to pri cenach dvou redukci ktere by jste potreboval je jen o kousek drazsi 200-300.

No a pokud chcete tak existuje i monitor ktery pripojite pres USB kabel jako druhy externi monitor (vim, ze ho vyrabi Samsung).

Existuje i dalsi reseni treba dokovaci stanici od Toshiby za nejakych 2500 ma DVI i s redukci na VGA a pripojuje se na USB.

No a nakonec existuje i zarizeni od fiirmy EVGA, coz je mala krabicka externi graficke karty s DVI vystupem vcetne redukce na VGA. Ale tu si musite koupit v USA k nam se nedovazi, coz asi nebude pro vas to optimalni, ale cena je cca 60-80 USD za kus, ale funguje spickove i na ctyrech monitorech .


karelk Napsal:
-------------------------------------------------------
> No mam na karte hdmi,takze monitor pripojim z vga
> do hdmi v pc a nemel by byt snad problem pokud
> bude stihat 1 graficka karta 2 monitory.Moc diky
> za odpoved.Mnoho uspechu...


:D
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jeste doplnim podival jsem se jak se situace na ceskem trhu zmenila a ejhle uz je to dostupne i u nas sice jiny vyrobce, ale to nevadi. Tohle sice nemam otestovane, ale princip je stejny, na USB zapojite zarizeni co vam udela druhou grafickou kartu s vystupy DVI, VGA i HDMI. co vic si prat :o).
Samozrejme to neni to prave orechove pro vas, ale s notebookem a tremi ctyrmi monitory nic jineho temer nepujde pouzit a lidi co pouzivaji notebook na obchodovani je hodne a chteji dva tri monitory.

jelikoz sem nemohu dat link, dejte si do googlu vyhledat "Delock USB2.0 - DVI (VGA/HDMI) adaptér" a mate to co potrebujete. Cena je cca 2500 s DPH, coz je sice drazsi nez EVGA v USA, ale zase to mate bez vaznejsich problemu dostupne i se zarukou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Netreba dekovat, ja pomohu s necim cemu bych mel snad i rozumet a nekdo jiny zase pomuze tomu cemu nerozumim ja :o)

Je pravda ze toto reseni co pisete me vazne nenapadlo, ono to ze nekdo ma jen jeden vystup a ma HDMI je opravdu asi relativne malo. I kdyz na novych noteboocich to uz je take k videni.


karelk Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nemohu nic jineho nez podekovat za reakce na
> pripojeni monitoru,ukazali jste custu me i
> ostatnim,ale nakonec koupim monitor s hdmi ,ktere
> jednoduse pripojim k memu pc taktez pres hdmi.-je
> to asi nejednodusi a nejrozumnejsi reseni,alespon
> pro mne. diky.........


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K. Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nebo je tu jeste jedna moznost. LG flatron a
> zapojeni pres usb..


To jsem uvadel kousek vyse :o)))
"No a pokud chcete tak existuje i monitor ktery pripojite pres USB kabel jako druhy externi monitor (vim, ze ho vyrabi Samsung). "

Neslo o to kdo vsechno to vyrabi, sam vim o trech vyrobcich, ani o zadnou reklamu, ale ten Samsung mam proste odzkouseny a tak nabizim to co mam overeno osobne nebo u zakazniku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

×
×
  • Vytvořit...