Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTraders


Dimi

Doporučené příspěvky

  • 7 months later...
  • Odpovědí 235
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsetkych.
Uz viac ako rok sa venujem backtestovaniu a papertradingu. Zo vsetkych softverov som si oblubil prave NT.chcem sa opytat priaznivcov tohoto programu,ktore spojenie dat a brokera je najspolahlivejsie,pokial chcem nadalej ostat pri NT.nie su pre mna rozhodujuce komisie alebo poplatyk.hladam spolahlivost pripojenia/dat, kooperaciu softveru s datami atd... proste v kombinacii s cim funguje NT najlepsie!
Dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...
  • 2 týdny později...

Zdravím, jak mám prosím v "Accounts perfomamce" docílit toho, že se mi všechny uskutečněné simulované obchody (paper trading), budou objevovat v uvedené tabulce. Prozatím se mi zapíšou všechny obchody z daného dne, avšak když začnu backtestovat den jiný, objeví se mi opět jen obchody nové a předešlé se tak vymažou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

2 HoumiS :
Control center- Account performance - advanced - zde si nastavis pocet dnu, instrumenty a ucty ktere se ti maji zapocitavat do tabulky, pak uz jen kliknes na generate a vidis vysledek. Dulezite je aby jsi nemazal predesle instrumenty , pak se ti to nebude zobrazovat.

2hochstapler :

Control Center - Tools - Hot key manager - Order entry - zde si nastavis sell / buy ASK/BID/MARKET na klavesove zkratky , vse od aktualni ceny. V pripade ze chces zadavat LIMIT prikaz nekde mimo aktualni cenu tak to logicky nejde. Program preci nerozezna kde mas zajem umistit prikaz .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

unexpected:

Existuje mnoho platforem, které umožňují automatizovat obchodní strategie a dokud nezadáš další kritéria nedá se říct, která je ideální. To je jako ptát se, jaké auto je ideální a neříct, kde s ním budeš jezdit.

Kritéria pro výběr strategií jsou například:
- programovací jazyk (NinjaScript, EasyLanguage, Visual Basic, C++, a j.) jeho možnosti, jak ho ovládáš, jestli existují nástroje pro vývoj a ladění a pod.
- přenositelnost (jeden broker nebo více)
- spolehlivost a stabilita
- HW nároky
- cena
- další...

Sám jsem do různé míry vyzkoušel NinjaScript, EasyLanguage na Multicharts, VisualBasic v Excelu napojený na TWS a Sierra Script. Vybral Jsem si NinjaTrader ale moje volba nemusí vyhovovat každému.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...