Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTraders


Dimi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 235
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím. Chci se zeptat jestli má někdo zkušenost nebo informace ohledně možnosti intradenního obchodování pomocí NT na iPadu. Loni vyšel na Finančníkovi článek, že to zatím není moc použitelné, ale že se v tomto směru vyvíjí aplikace iSwim. Nicméně v jiném článku jsem našel, že broker, který tuto aplikaci vlastní nepřijímá z Čech nové účty a pro vnější uživatele jsou data 20 minut zpožděná. Čili pro intradenní obchodování nepoužitelné. Navíc při stažení NT se nepřipouští jiný systém než Windows. Takže opět problém, protože iPad má systém Apelu.
Potřeboval bych používat něco jako iPad, protože nemohu být celou dobu v místnosti u počítače, ale musím část otvírací doby burzy cestovat. Budu vděčný za každou zkušenost nebo informaci v tomto směru.
Zdraví Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dík za odpověď. Tablety se mi zdají vhodnější k přenášení a obsluhování např. v dopravních prostředcích, než malé notebooky, nebo netbooky. Ten odkaz si ale určitě prohlédnu. iPad jsem chtěl zvolit, protože se píše, že konkurence za ním v kvalitě zatím velmi pokulhává. Broker mi říkal, že by se dalo i nějak přes iPad, a to tak, že by se člověk napojoval na platformu přímo na internetu, ale podrobnosti nevím. Prý mi k tomu něco pošle.
Zdraví Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Benes:

mno co ti povedal broker je ciastocne pravda uz som o tom cital aj na NT fore (to bolo obchodovanie z iphone a blackberry, kedze ipad=velky iphone moze to fungovat) ale bolo to len cisto na prihlasenie sa na ucet vypnutie a zapnutie NT ale prikazy sa nedali zadavat pokial viem, treba pohladat. Len viem ze to bolo velmi limitovane a pustali/kontrolovali sa na tom automaty nie diskrecne intradenne.
Kvalita ipad vs ostatne tablety, no ono sa to ani neda extra zrovnavat kedze ipad bol prvy uspesny tablet (nie prvy tablet) takze extra konkurenciu stale este nema.
Ak mozes vydrz este par mesiacov mnoho tabletov prichadza na trh, googli si CES 2011 bolo ich tam neurekom. Ale aj tak ak chces obchodovat intra s NT bez Windowsu to pojde len tazko.

zdravi Martin (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Někde jsem četl, že snad lze mít i na iPadu rozhraní s Apple systémem i s Windows. Tak nevím. Pokud by to nešlo se zadáváním příkazů, tak je to celkem k ničemu. Také existuje nějaká platforma CQG, která je snad určena na takovéto použití, ale podrobnosti nevím. Celkem to potřebuju vyřešit rychle, protože chci na jaře začít obchodovat naživo, a nemůžu být stále v místnosti u počítače. Takže budu pátrat dál.
Zdraví Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jj moze ist win na ipade ale len virtualne, teda znova ci sa z toho bude dat obchodovat cez NT je velmi otazne az nepravdepodobne.
ak tak velmi potrebujes tu su nejake moznosti:
Asus ep121, Hp slate 500, tie sa uz mozu objednavat tusim MSI a Fujitsu maju alebo budu mat teraz niekedy.
CQG nepoznam sorry..
Vela stastia ;)
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny zkušené i nezkušené tradery, sice můj dotaz nepatří přimo do této kategorie, ale snad se nebudete tolik hněvat. Obchoduji přes IB a NT. Snažím se dostat německé akcie do NT a nedaří se. Fakt už nevím, jak to nastavit. Data od IB mám zaplacená, ale jak nastavit v Instrument manageru konkretni akcii aby se mi zobrazila. Mate s tim nekdo pls zkusenost ? Treba konkretne Volkswagen, VOW - jak to nastavit, abych v NT viděl graf. Díky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

AHoj, nedaří se mi rozchodit AAAWinfin indikátor ... nakopiroval jsem ho do slozky C:\Users\ucet\Documents\NinjaTrader 7\bin\Custom\Indicator ... v ninje zkompiloval (bez chyby) ale pri pouziti nejak nechce chodit :( dělá to - viz: screen nevím kde je chyba ... při instalaci NT7 psali na webu něco o SP1 že ho musím odinstalovat ... což jsem neudělal - při prvním zpuštění NT7 hodil nákou chybu ... po druhé se už normálně spustil tak nevím jestli to má na to vliv - zdá se ze to normálně funguje... instalováno na čistá windows. děkuji :)

15928

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Prosím o pomoc

Mam problem se streamem realttime dat do cenového grafu. NT7 se normálně připojí k Zen-Fire datům, nicméně na cenovém brafu se šipka nepohne ani o tick..jako kdyby to bylo nějak zamrzlý. Pokud chci vidět změny na grafu , musim ho zavřít a znovu otevřít...

diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,
nemohu najít v mém NT 6.5 ani v 7 složku "Indicators" pro přenesení FinWin idikátorů.Zkoušel jsem všechny cesty uvedené v tomto vlákně.V NT 6.5 je mám nainstalované.Problém vidím v tom, že obchoduji live s NT bezplatnou verzí, ve které mám zablokované "ATM strategy".Prosím o radu.
Díky Pavel :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Herby Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
> nemohu najít v mém NT 6.5 ani v 7 složku
> "Indicators" pro přenesení FinWin
> idikátorů.Zkoušel jsem všechny cesty uvedené v
> tomto vlákně.V NT 6.5 je mám nainstalované.Problém
> vidím v tom, že obchoduji live s NT bezplatnou
> verzí, ve které mám zablokované "ATM
> strategy".Prosím o radu.
> Díky Pavel


Ahoj,
podobného problému jsem si taky všimnul. Řešení bych viděl takto (pouze tip, ještě jsem to nezkoušel, jen zatím vymýšlel, jak to vyřešit):
Vzhledem k tomu, že direct verze neumožňuje tvorbu ani kompilaci vlastních indikátorů, ale ty co jsou zkompilované, tam vidět jsou, pak tedy:
přeregistrovat licenční číslo z čísla ostrého na číslo z dema. Pak zkompilovat indikátory a zase přeregistrovat zpět na ostrou direct verzi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...