Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTraders


Dimi

Doporučené příspěvky

ahoj,

to ronikacz: dekuju za radu, to jsem sice nemyslel ane presto dekuji.

to ostatni: slozka je jinde ale nakonec jsem ji vysledoval (neni to ve slozce "bin" jako drive ale v "templates"). Indikatory ovsem stale nebezi, pri kompilaci v NT hlasi chybu. Predpokládam, ze je zpusobena novou verzi Ninji a jeji (ne)kompatibilitou s Masarykovým dílem (Masarykovi dekuji za vse)). Pokusim se v tom pohrabat, ale v zivote jsem tu vec nedelal tak asi tusim jak to dopadne. Kazdopadne pokud by se nasel nekdo, komu Fin Win indicators na NT 7 funguje, budu moc rad pokud poradí.

Diky diky

ros

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 235
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, já mám stejný problém. U poslední verze NT 7 mi nejde přes compile přetáhnout do grafu jakýkoliv indikátor. Vždy to hlásí: error on generating indicator. A je jedno jestli je indikátor umístěn v adresáři v bin nebo templates. V něčem je zjevně zakopaný pes, ale nevím v čem. Mohl by někdo poradit?
Zdraví Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkoušel jsem konkrétně jeden, který jsem dostal na zvukové signály, ale pak jsem zkoušel namátkou další, které v té složce, jak uvádíte, mám, a nejde přes compile přetáhnout žádný. Mám prostě k dispozici pro graf jen ty indikátory, které tam už mám stažené z dřívějška.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj vsem,

to martin: muzes prosim podrobneji popsat tvoji situaci.? Mel si predtim instalovanou predchozi verzi NT.? Pokud ano smazal si z dokumentu slozku predchoziho Ninji..? Vypada to u tebe na stejny problem jako u me. Me nesli kompilovat ani indicatory jiz prednastavene Ninjou, jak jsem psal výše bylo to pozustatkem predchoziho Ninji.

good luck

ROS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, dík za reakci. Ano měl jsem předtím beta verzi NT7. Z adresáře jsem nic manuálně nemazal. Myslel jsem, že se to při instalaci vyřeší nějak inteligentně samo. Ale asi ne, že? Mám tedy vše v adresáři, co se týče NT 7, vymazat? Nejde mi přetáhnout vůbec nic z indikátorů, ať už tam byly, nebo jsem je nahrál sám.
Zdraví Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to martin:

muj postup:
1, odinstaloval jsem ninju a restartoval comp
2, najel do klasicky slozky "dokumenty" a manualne domazal slozky "Ninja Trader" a "Ninja Trader Back up"
3, nainstaloval nově NINJU

a pak uz mi vse slo jak ma.

Bohuzel nevim jestli je mozne vse udelat i bez reinstalace (je mi jasny ze je vopruz vse nastavovat atp)).

Držim palce, dej vedet jak si dopad..


good luck

ROS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,
mohl by mi nekdo poradit s problemem pripojeni k datum ze Zen-Fire?
Po instalaci NT jsem si dle videotutorialu nastavil Zen-Fire pripojeni a vsechno fungovalo tak jak ma. Po asi trech tydnech jsem se nejakou dobu nemel pripojeni k netu (cca mesic), kdyz jsem to ted zkusil spojeni nefunguje. Abych to upresnil kdyz kliknu na pripojeni jako predtim, tak mi NT zamrzne. Cely NT jsem preinstaloval a znovu nastavil i pripojeni k Zen-Fire tak jako predtim, ale problem pretrvava. Dokaze mi nekdo poradit?

Dekuji

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...