Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTraders


Dimi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 235
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

yamato,

máte to tam dole napsané. Stačí kliknouit na sloupec NinjaScriptFile a dostanete se na místo chyby.

V Indikátoru MyCustomIndicator používáte metodu/funkci GetXByBarIdx() a máte tam chybně předávané parametry. To znamená buď počet, pořadí, nebo datové typy. To už musíte dohledat sám.

Viz. výše zmiňovaný návod ode mne.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yamato,

ok, pokud nevíte nic o programování a jde vám pouze o úspěšnou kompilaci, pak zkuste v indikátoru MyCustomIndicator najít metodu/funkci GetXByBarInd(). Bude to vypadat asi cca takto:

private int GetXByBarInd(double value)
{


}

v klasických závorkách máte předávané parametry a o ty se bude určitě jednat. Takže musíte zjistit kolik a jaké parametry se té funkci předávají, proto si ji najděte někde v kódu. Pak třeba pomocí vyhledávání najděte (patrně v metodě (OnBarUpdate()) tento název funkce GetXByBarInd a ověřte jaké parametry jí tam předáváte. Musí to odpovídat (pořadí, typ, počet porametrů).

Snad jsem to popsal dosti podrobně :-)

Pokud vám jde o nějaké programování, raději se asi obraťte na někoho zkušeného :-)

Hodně zdaru
Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yamato, tady v přiloženém obrázku vidíte co potřebujete za parametry. Přehlédl jsem, že se nejedná o nějakou funkci indikátoru, ale o funkci třídy ChartControl. Musíte tedy přidat jako první parametr "bars". asi nějak takto: double firstx = ChartControl.GetXBarIdx(bars, ChartControl.FirtsBarPainted); Aleš

16972

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím,
můžete mi někdo poradit?Mám proble s načitání dat z Zen-fire v NT.Vše proběhlo jak má,registrace u Zen-fire,poté jsem zadal uživatelské jméno a heslo do NT.Ale když zadám connect a Zen-fire,tak se objeví Login Failed. Please Check Your Internet Connection or Account Settings.Prosím o radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...