Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Dimi

NinjaTraders

Doporučené příspěvky

Herby,

a co konkrétně nejde? Přeregistrace? Kompilace? Je problém při přechodu zpět na původní verzi?

Aleš

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím.V první řadě se potřebuji dostat v NT6.5 do složky indikátorů.Což jsem se i při přepisu klíče na sim obchodování nadostal.Ani vyhledávač mi žádnou takovou nenašel.
Herby :S

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Herby:
ano ale stačí si před odinstalovíním zazálohovat složku
C:\Documents and Settings\Peta\Dokumenty\NinjaTrader 7\bin\Custom\Indicator kde jsou uloženy všechny indikátory i ty tvoje a po nainstalování nové verze tyto indikátory sem opět nakopírovat. Stejně to je s veskerym nastavenim. Vzhled grafů, ATM strategie, ale kazde je samozrejme v jine složce.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Fid:
trefa do černého! Našel jsem indikátory! Já jsem je totiž hledal ve C:\Program Files\NinjaTrader 6.5\bin\Custom a dál jsem se nedostal. Indikátory jsem zkopíroval do sedmičky a potřeboval bych je rozchodit (asi zkompilovat).Prosím o radu.Dík všem.
Herby :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Herby:
podle mě je kompilovat nemusíš, normálně bys je měl mít v seznamu indikátoru (v grafu). Alespon me to tak fungovalo.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Já indikátory z verze 6.5 kompilovat musel. Ovšem některé kompilovat nešly, tak jsem ze složky musel ručně smazat a pak kompilovat. Pokud tam budeš mít jeden indik s nějakou chybou, tak neproběhne ani kompilace žádného jiného, protože NT7 údajně kompiluje všechny indik společně. Alespoň to tady někdo psal a mně se to i tak chovalo.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím, chybné indikátory jsem vymazal podle rady athoose, pak jsem zbylé zkompiloval bez problémů.Přesto bych rád ty zbylé také rozchodil. Chyby jsem identifikoval, ale nevím jak je opravit. :S

16689

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Alec,

ten tebou uvadzany navod sa na tej adrese uz nenachadza. Dal by sa niekde este zohnat? Nutne potrebujem rozbehat na NT7 jeden starsi indikator z NT6. Vdaka :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jiri - nechce mi to ukazat ani tu adresu, co si napisal, a dokonca ani tvoj prispevok :( (vidim ho len cez vyhladavanie v diskusiach)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.