Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

nádherná situace, kdy se vytvořila divergence chvíli po otevření v hlavních obchodních hodinách na stejné úrovni, kde se ráno vytvořilo LOD a také tam byla divergence, obchoduji na 1 min, ale tam se žádná divergence v okamžiku kdy se tam mělo naskočit nevytvořila, ale došlo k totálnímu selhání trhu, RSI při dalším klesání trhu až na hodnotu LOD 3068,25 ukazovalo hodnotu 0,2 a ta dále už neměla kam klesat:-), chvíli předtím vyhlašovali méně důležité fundamenty z USA o spotřebitelské náladě, ale vyhlášené údaje byly jen o trochu horší než předpověď analytiků, tak v tu chvíli byl trh dole naprosto nelogicky z pohledu Buffeta a byl silně podhodnocen, kdo nakoupil samozřejmě neprohloupil, medvědi chvilku sypali jeden příkaz za druhým na prodej, ale za pár minut už byli přemoženi a trh šel opět rychle nahoru, tak jako předtím spadl rychle dolů, nakonec to byla nadílka až k silné S/R 3090

24989

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nazdar Peter

neviem este kedy pojdem live. Momentalne som nachvilu odsunul trading bokom, kvoli praci a letu :) Zacnem zase robit replay (mimochodom mam co dohanat), potom papertrading a potom sa uvidi.

Mas pravdu, je to tu fakt neme. Az na par vynimiek nikto neprispieva. Uz to neni to co to byvalo..teda myslim klasicku diskusiu, do VIP nemam pristup, takze to nemozem sudit. Naposledy to tu trochu ozivil stranger, ale bohuzial mu to nevydrzalo dlho, co sa ani necudujem..

Ty to vidis ako s Live? Chystas sa niekedy v blizkej dobe pustit do toho?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
ano, škoda, jedna sa o stahovanie $$ z velkych uctov na tie male ceskoslovenske (to musí baviť) a je to teda zasluzna praca a kazda podpora k tomu vítaná. Skor som myslel ze tu ludí pribudne ;).
Aktualne by som chcel zive data na stalo pretoze som si zvykol a rad sledujem NQ (uz aj cez vikend mi to chyba) no a postupne po paper neskor skusit pripadne vystrelit ten prvy ostrý. Samozrejme to bude tzv.podkapitalizovany ucet no neodpustil by som si nepokusit tu sancu o prilepsenie...
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pěkný vstup se formoval v 15:50 - protitrend nebo rozjezd do longu v 15:52. To bylo poslední místo ke vstupu. Pak už jen pozvolna trailovat SL.
Já bohužel jsem sledoval dnes pouze DJ. Zde byl v tuto dobu velký pokles, až k otevírací ceně, takže jsem zamítl jít long.
Vstupoval jsem až 16:16 short. Dosáhl jsem první ziskový cíl a zbytek jsem trailoval. Takže obchod nic moc.
Ovšem na NQ byl signál ke vstupu jednoznačný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mám nakreslenou S/R 3090, takže vstup do longu v 15:52 těsně pod touto hranicí byl dle mého systému nesmysl :), samozřejmě to někdo vidí jinak, nakonec trh touto S/R prošel bez zaváhání, ale kdo to mohl vědět? :) dnes nebyly žádné fundamenty ani zítra nebudou, budou akorát výsledky U.S. firem za druhý kvartál nevím, kde hledat, takže jsem fundamenty nebral v úvahu :), trh bez fundamentů nemá potřebnou šťávu a za hodinu a půl bylo po všem, pak ovšem nastoupil downtrend, ale trh 2x porušil trendovou linku, prorážel ji nahoru, pak se zase vracel, takže i tam jsem večer nevstoupil, až po 20:00 se vytvořil pěkný downtrend, ale to jsem zrovna šel jíst :), byly tam pak 2 pěkné korekce, které mi unikly, musím se připravit na zítřek, pročistit hlavu, vyčistit zbraň a nebát se zmáčknout kohoutek :D

25006

Link to comment
Sdílet pomocí služby

můj dnešní obchod: dopadlo to přesně tak, jako když obchoduje nováček, který se bojí o pár drobných v otevřeném profitu trh otevřel mírným poklesem, ale ne takovým jako včera, začal růst, pak byl porušen malý trend, následovala korekce a ještě jedna hlubší a na ní se právě vytvořila divergence, ale vpodstatě ve vzduchu, nikde žádná ani micro S/R, i když při zpětném pohledu, tak v pre-marktetu se trh z této úrovně odrazil:-), ale nevstoupil jsem a pak jen sledoval, jak trh rychle udělal 9 bodů, pak přišel zase pokles a následný růst a trh se dostal na dostřel silné S/R 3090, kterou včera hravě překonal, po překoupeném RSI na hodnotě 90 trh klesnul pod EMA20 a tam jsem si řekl, že naskočím, protože jsem očekával, že korekce nebude tak hluboká, když trh teď svižně směřoval nahoru, 16:52 3085 jsem naskočil do longu, mám standardní SL 3 body, trh pak nešel ke SL na vzdálenost menší než 2 body, nejméně pak byl 3084, což jsem věřil, že je dobré znamení :), několikrát jsem pak byl v otevřeném profitu kolem 40-60 USD, ale trh se pak vždycky vrátil do bodu mého vstupu, neutahoval jsem SL zbrkle na BE a pak se trh začal pohybovat směrem vzhůru, nakonec dostáhl a překonal i S/R 3090, včera relativně v klidu došel až do 3100, takže jsem počítal s tímto PT, když se chvíli bojovalo na 3090, tak jsem jako idiot chtěl uchránit zisk a posunul SL na 3088, trh mě pak vybral ve 17:37 svislá bílá čára a pokračoval zpět nahoru, kdybych postupoval dle plánu, tj neutahovat SL a vzít si z trhu 8 bodů při risku 3, tak bych byl v pěkném zisku, nakonec z toho byl malý zisk po odečtení komisí $ 53,58

25018

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, dnes jsem opět dostal lekci od trhu na téma řízení pozice kolem 15:00 jsem zasedl k PC, ale internet nefungoval správně, cestou se zřejmě ztrácely pakety, síť se pořád připojovala a odpojovala, začal jsem být nervózní, ale věřil jsem, že se to do 15:30 zlepší a bude to O.K., udělal jsem obrázky před 15:30 jako vždycky a mentálně se připravil na trading, hned po otevření ale internet opět zlobil, takže jsem si ve zmatku a stresu nevšiml krásné divergence s klokaním ocasem šipka 1, pak samozřejmě trh mohutně vyrazil nahoru a nebylo kde naskočit, včera večer v downtrendu si trh dělal legraci z obvykle velmi silné S/R 3090, prorážel ji zespodu i z vrchu a zdálo se, že více respektuje 3088, zakreslil jsem změny, ale i tak budu tuto zónu 3088-3090 považovat za jednu S/R, trh se při pohybu vzhůru na tick přesně odrazil od aktualizované S/R 3088 spodní hrany zóny a šel dolů, vytvořil docela velkou korekci přes 6 bodů, zde jsem se bál naskočit, tak jsem nakonec nenaskočil a jenom sledoval, jak trh opět pokračuje nahoru až se zastavil o horní hranu zóny 3090, pak opět spadl dolů na úrověň předchozí korekce a hned pokračoval zpět do S/R zóny, zde se opět odrazil a já na korekci nastoupil šipka ve 16:29 na 3084, nečekal jsem na potvrzení pohybu vzhůru, protože bych pak zase už na vyšší ceně nenastoupil, trh chvíli váhal kolem mého vstupu, pak si šel dokonce i na 2 ticky od SL, ale pak se potřetí odrazil od micro S/R 3082 a vydal se nahoru do mého směru, už jsem byl v otevřeném profitu něco přes 100 USD a tlačil trh zuby i nehty trh nahoru, několikrát to trh zkusil, ale pak se odrazil zpět, býci už neměli dost sil, aby překonali horní hranu zóny, věřil jsem, že se býci nadechují k velkému náporu, že to prostě prorazí, aby už to nešlo, při pohybu dolů jsem si říkal, že by mohla micro S/R 3082 ještě napočtvrté odolat, ale už neodolala, měl jsem správně uzavřít pozici na divergenci šipka 4, nakonec zvítězili medvědi a trh si došel pro můj SL na 3081 šipka 3 poučení z dnešního dne, když trh už nemá sílu jít ve tvém směru nebo do určeného PT, tak musím uzavřít pozici dle indikátoru na divergenci, která se skoro vždy vytvoří asi jsem měl počkat dnes na 20:00 a zobchodovat FOMC, krásná divergence a mohutný pohyb vzhůru od 3060 až na 3100, stranger to určitě zobchodoval s 20 kontrakty, takže dnes vydělal asi USD 16 000 bez odečtení komisí :D

25032

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dneska byl pro mě začátek strašně rozskákanej neupravenej škoda žes nevystoupil na kopci, když už diverg ukazovala pokles ten sem prošvih, po fomc jsem do toho raději nelez a na konci jsem vůbec neviděl sílu která by ho dotlačila až k LOD takových bodů nahoru dolu a já uzmul 4 :S

25036

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...