Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Lekce z Petrova mentoringu


Doporučené příspěvky

maly pocet obchodov na tyzden, to je mi povedome :) v ramci simu uz dosahujem pomerne stabilny vykon, ale prave ten maly pocet obchodov sposobuje ze celkovy profit nic moc.
Dospel som k rovnakemu rieseniu ako Petr - brat aj menej dokonale signaly, ale iba v trhu kde je logicke dany pohyb ocakavat (vypnut trendove filtre v trhu, ktory zjavne netrenduje, brat nedokonale trendove signaly v trhu, ktory sa zjavne hybe). Treba ovsem stale mat na pamati, ze medzi diskrecnym obchodovanim a strielanim od pasu je hranica, ktoru sa snazim neprekrocit.
Dalsi krok bude diverzifikacia do dalsich trhov, to si ale vyzaduje ramcovy backtest na ktory teraz nemam cas :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 31
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
za sebe můžu říct, že i kdyby byl článek někým brán jako marketing na Petrův mentoring, tak co? Když je dobrej produkt, tak co je špatného na marketingu?
Já se (stejně jako Honzin a PJB) mentoringu účastním a nemám si na co stěžovat, naopak - tahle forma předávání zkušeností mě je perfetkní a je vidět, že nás někam posouvá. Styl, který nám Petr ukazuje, nám tam (myslím, že většině) dává smysl a ukazuje, že výsledky nejsou vůbec špatné (já teda ještě dělám dost začátečnických chyb, ale to je můj problém). Navíc vidíme i u ostatních, jak to komu jde/nejde a to mi taky přijde jako velkej přínos.

Taky Petrova aktivita v rámci mentoringu rozhodne není jen nějaká symbolická, komentuje naše obchody, normálně odpovídá na naše dotazy, přidává rozbory některých situací/videa atd.. Tj. přijde mi zvlášní, že to tady někdo, kdo o tom (aktuálním mentoringu, ne o tradingu obecně!) nic neví, na to hází špínu. Nechápu motivaci, ale upřímně je mi to jedno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, tyto stránky jsem objevila asi před půl rokem a musím říct, že pro mě je to ten svatý grál informací. Dělám FINWIN, ale Petra také čtu a vyberu si to, co ke svému obchodování potřebuji. Jsem začátečník a jsem vděčná, že témata se opakují, protože ať čtu hodně, tak jsem ještě na konec archivu nedošla a mám možnost, že si informace více zapamatuji a nebo si v dalším článku z historie své znalosti ověřím. Znáte to přísloví? "Podej prst a utrhnou ti celou ruku." Tak mám pocit, že Petr s Tomášem už klapou do klávesnice prsty u nohou...... My Češi to máme pořád nějaké popletené, přeci tu ani Petr a ani Tomáš nikoho nenutí, aby si kupovali jejich kurzy nebo mentoring. Pokud se někomu něco nelíbí, tak to přeci nemusím číst. Nebo si můžu udělat svůj web, pokud si myslím, že to udělám lépe než druhý. Ale jedno nám Čechům opravdu jde moc dobře, hlavně kritizovat a skutek utek. Jsem vděčná za tyto stránky a lepší jsem nenašla. Prošla jsem základním kurzem, byla jsem moc spokojená a těším se na další kurz. Nemám pocit, že by mi někdo nasazoval růžové brýle. Spíš každý článek vystihuje přesně realitu jaká je v tradingu. Alespoň mám pocit, že jsem zatím prošla vším na co Tomáš s Petrem upozorňovali. I bych brala ten mentoring, ale to bych asi měla pěkně vytahané uši za základní chyby, jako třeba nekliknout když nemám. Bohužel jak v backtestu a papertradingu jsem byla vždy v zisku. I ze začátku v živém obchodování. Kdyby v rámci mentoringu byla možnost dostat přes prsty rákoskou, tak bych do toho šla. Možná by to byla dobrá "marketingová příležitost".
Rozhodně si nemyslím, že Petr s Tomášem jsou živeni tímto webem a mají zapotřebí si dělat nějakou reklamu nebo vnucovat někomu své názory. Takže díky za tyto stránky. Díky, že tyto stránky existují takovou řadu let a budu doufat, že ještě budou existovat dále.
Přeji všem hodně úspěchů v tradingu. Možná i neúspěchů, protože ty nás posouvají dále.
Jiřina Novotná

P.S. Přej a bude ti přáno, dávej, abys mohl brát, ber, abys mohl dávat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

neviem ci som to porozumel spravne ale tak je tam za to obdobie cisty zisk 4000 dolarov na ucte 100 000? keby ze mam maly ucet 5000 tak to zodpoveda cca 200 dolarom zisku? ... to je po odpocitani poplatkov?...
tak ako keby ze mam ucet so 100 tisic neni jednoduchsie nejake spready, opcie a tak s vyhladkov na 20-40 perc, nerobil som este kurz ale tak dufam ze tam nebudem musiet sledovat celu seancu kazdy den...
alebo to tak nefunguje v praxi?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michale díky za navedení správným směrem. Problém je opravdu lokální.

FYI:
Po odinstalování flashe funguje video ve třetím článku. Ale samozřejmě zase ne v prvním a druhém. Po instalaci flashe zase opačně. Nechám to koňovi, ten má větší hlavu. :) A počkám až se to s příští verzí flashe nebo nečeho jiného spraví...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...