Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

obchoduje někdo přes Global futures?


Lubiik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pozice je otevřena pořád,
třeba nakoupím za 100 a close bude 110, open druhý den 111 pak se vypíše že mám otevřenou pozici za 111 ikdyž jsem ji včera koupil za 100 (nemusím ji znovu otevírat protože se nezavřela, jen se změnila cena)
jede se jakoby znovu, každý den v noci se totiž provede vyúčtování
není v tom žádný háček

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj Tomassino, mám účet v Chicagu u GF, zatím jsem tam nefundoval peníze, neboť váhám, jak použít systém FinWin v Sierra na jejich GST.
Zjišťuji, že to skutečně nelze použít, dvě CCI nelze použít, pouze jednu, ale bez možnosti nastavení. Maximálně 2x EMU 34 a 204, a tím to končí. Backtestuji v Sierra trh NQ, zatím po malých částkách 30-150$, se SL 1,3bodu (+ skluz 1tick) a jako začátečníkovi mi jdou výstupy podle plánu i na pravé straně grafu.

Jaký bude live, to uvidíme později :-) Obchodní deník používám J.A.tester, verzi 3. Trvalo mi měsíc, než jsem se ho naučil používat, zvlášť časové posuny, ale dnes už bych ho nevyměnil. Tímto chválím Alec.

Píšeš, že jsi našel brokera jinéha, kde funguje NT (používal jsem jej také se ZenFirem), ale raději mi více vyhovuje Sierra se studiema. Máš nějaký dobrý typ na brokera s podobnými marginy a R/T jako má GF?
Nevím, zda-li mám používat GST s 2xEMA, 1x CCI, a vedle toho Sierra +studie+placená real-time data?
Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co se týče Global Futures, tak si sám odpovídám na předchozí dotaz :-)

Vzhledem k nižšímu vkladu menší jak 10k USD jsem si vybral GF.
Platformu Strategy Runner mám spuštěnou, k tomu placená SierraChart+ realtime data+studie FinWin.dll.
Pro mne, jako začátečníka, než vydělám 10k USD na IB, to vyhovuje. Objeví se mi signál v Sierra na vstup, rozhodnu se, zda-li ho vezmu, a pokud ano, zadám Buy/Sell do Strategy Runner. Vše funguje k mé spokojenosti velmi dobře. Ale bez dobře nastavené Sierry bych se plácal v GlobalFutures jak opilý námořník, co ztrácí jednu láhev za druhou. Strategy Runner NEMÁ PODPORU, jak ho nastavit jako dlouhodobě vydělávající systém - viz zoufalé výkřiky "Čti a piš" na GF . Po 22hod se platforma vypne (resp. server GF), a další zoufalci bez obchodního systému pláčou..

Děkuji za videotutoriály o Sierra na Finančníkovi, hodně jsem z nich čerpal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

radim2:

levely,ceny,brokery,které sierra podporuje jsou zde.

www.sierrachart.com/index.php?l=Packages.php

Taky se dívám,že už si se ptal na nějaké grafy na TSS.V sieře jde TSS bez problému obchodovat(dájí se nastavit všechny možné TF včetně týdenního,všechny indikátory na TSS jsou k dispozici),historická data sierra taky nabízí viz.ceník výše, a tabulka délky a podpory různých trhů historických dat co sierra nabízí je zde.

www.sierrachart.com/index.php?l=SierraChart_RealTime_And_Historical_Symbols.php

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radim2:

tak sice píšou že podporují historická data i na NYBOTU kde se kakao pod tickrem CC obchoduje,ale pokud se klikne na seznam historických dat, tak tam u NYBOTU nejsou žádné položky,kakao je tam jen pod tickrem CJ na NYMEXU,tak nevím podle mě hlavní likvidní trh kakaa je na NYBOTU,těžko říct jestli to tedy nabízí či ne,v tomto Ti nejsem schopen poradit.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

ahoj všichni, otevřela jsem si demo u Global futures a pan kužel mi zaslal e-mailem nejake informace, kde jsem se kromně jineho dočetla, že " k otevření účtu /live/ musí mít zájemce alespoň $ 25.000 roční příjem a dvouletou zkušenost v obchodování komodit. jak jste to pořešili? dík za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...