Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Fid

Sierra - ACSIL programování

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
Už mam připravenou studii v ACSIL. A teď musím přidat odesílání objednávky. Ale pokaždé, když studie bude mít signál na vstup do trhu (odeslání objednávky). Je třeba poslat dvě objednávky do dvou různých symbolů.
Vím, že je zde možnost mít dvě studie, každá pro jeden symbol. Ale to nefunguje vždy tak jak bych chtěl, někdy je odeslána objednávka pouze do jednoho trhu, což je nepřípustné. A tak musím najít způsob, jak je poslat z jedné studie, nejlépe z jednoho vzorce.

Velice vám děkuji za každý nápad.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zajímavý problém ... každopádně myslím, že studie aplikovaná na nějaký instrument bude posílat objednávky jen pro daný instrument. Není problém přistupovat k jiným otevřeným grafům třeba, ale posílat na ně ordery, to asi nepůjde. Každopádně bych zkusil dát dotaz na Support Board

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdislav,
zjistil jsem, že vlákno stran ACSIL tu zde je.
Po včerejším pátrání, zkoušení, opravování ... jsem dnes v poměrně krátké době kvečeru napsal kód, který po několika opravách (Sierra dobře napovídá, kde jsou chyby) funguje ! (Označuje úsečky s volume vyšším než stanovený limit). Samozřejmě je z pohledu programátora ten nejjednodušší, ale i tak mě to potěšilo. Uvidím, jak se bude dařit pokračovat.

Myslím, že to psal i Petr Podhájský, že na samotné obchody má instalaci s menší historií (což nebrání v jiné instalaci zkoumat delší historii a třeba plánovat S/R úrovně). Nemám to zatím domyšlené a nějak mě to zásadně nelimituje, i když někdy vidím lehce pomalejší vykreslení NB oproti pohybu na vteřinovém grafu.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Petře, mohl by jsi ten kód prosím prezentovat, abych se také zkusil chytit? Já jsem včerejšek strávil stanovením všech podmínek, kterých pro zobrazení clustru vyžaduji. Pokud ho sem nechceš prezentovat, tak může komunikovat skrze mail.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
petr29: Jsem rád, že se daří! :-) Všiml jsem si, že také používáš relativní volume. Nebo jsem to viděl u někoho jiného?

gulii: Definice clusteru podle FIMS nemá zase tolik podmínek. Mě se osvědčilo nastavit si NumbersBary tak, aby mi zobrazovaly ty clustery, abych to měl s čím kontrolovat. Trochu oříšek je v diagonálním porovnávání bid/ask. Zvládnutí tohoto je krok 1.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Pripadne reseni Fims clusteru prosim ve fims vlaknu. Toto otevrene vlakno je urcene spise pro obecnejsi problematiku. Dekuji. Petr

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
gulii,
v pohodě, ale nejdřív zítra ... práce
viděl jsem Tvé dnešní vstupy - super !

Zdislav,
relativ volume - zatím jsem to prakticky nevyužil, na tom 30 min grafu mě to aspoň zpětně trklo

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.