Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system II


Doporučené příspěvky

to Sinuhet: kontext pro mne byl Range (obchodovalo se uvnitr pondelniho rozpeti), kdyz se obchoduje uvnitr rozpeti predesleho dne (nebo dni), anizby doslo k jeho vyraznemu naruseni, zameruju se na signaly pouze na jeho hranach dokud se kontext nezmeni (vyraznym unikem z daneho range), to mi umoznuje eliminovat spoustu signalu, ktere jsou potencialne nebezpecne... uvedomil jsem si, ze se dost blbe urcuje trend, kdyz jsou ceny v podstate stejne jako vcera... kdyz nemuzu jednoznacne urcit trend, obchoduju bud hrany range nebo vubec nic :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 246
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Klepino: jj patek byl pomerne slozity nejdriv troska smuly, potom chyba, byly tam vyrazne pullbacky...

btw. dnes jsem si prochazel statistiky obchodu a stale delam cca v 25% nejake chyby, coz je strasne moc... kdyz jsem pak zapatral po tom, co maji spolecneho, prisel jsem na zajimavy ukaz... zatimco vetsinu dni v tydnu je distribuce chyb priblizne stejna, tak za posledni skoro pulrok jsem udelal jenom jedinou chybu v pondeli... posledni pul rok pritom v pondelky pracuju z domu, takze pred seanci nespecham autem zpatky, abych to stihal, mam cas na pripravu, jsem odpocaty po vikendu, mam cistou hlavu na zacatku tydne atd... rozhodne zajimave zjisteni... :D :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no, tak vcera a dnes se mi podarilo vyresit problem s vyjasnenim a mechanizovanim casovani vstupu a pred seanci jsem se tak soustredil na to, abych to jeste cele znovu prosel, ze jsem zanedbal urceni kontextu, ktere je naprostym zakladem systemu... diky spatne urcenemu kontextu jsem tak chytil dve ytraty, ktere byt nemusely...

30266

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...