Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 246
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to aldanek: na longy to vcera pro mne nebylo... ale je pravda, ze s temi shorty jsem to prehnal, cely den se obchodovalo v range predchoziho dne, coz mi nejak nedocvaklo a zil jsem v presvedceni o downtrendu, dnes dopoledne jsem si upresnil urcovani kontextu na vyssim tf, aby se situace s jeho spatnym urcenim uz pokud mozno neopakovala... bohuzel dnes jsem sice dobre podle planu urcil kontext, ale uplne spatne jsem si zakreslil nejblizsi S/R, ktera s vyssim tf nic moc spolecneho nemela, ale ja ji tak bral... z cehoz pak vyplynuly 4 ztraty... nekdy jsem dost tvrdohlavy... paty obchod od spravne S/R pak vetsinu ztrat smazal, ale tyhle blbosti proti planu se mi ted stavaji dost casto... budu si to muset sepsat a nakreslit vsechno mnohem jednoduseji s mensim prostorem pro mou "predstavivost" :) co se tyce toho jak daleko od S/R vstupuju, tak ano, je to dano predevsim akci na danem miste... vyhodnocuji si akci u S/R a vstupuju ve chvili, kdy cekam momentum mym smerem, toto se nekdy bohuzel potvrdi dost pozde, coz vede ke spatnemu umisteni vstupu, pokud se ale vstup potvrdi a trh momentum skutecne nabere, vetsinou nevadi, ze nemam SL nekde logicky, i kdyz by to samozrejme bylo lepsi... trh obvykle nerespektuje S/R uplne presne na tick (to je spis vyjimka), proto je celkem blbost snazit se vstupovat presne do urcite vzdalenosti od cary v grafu... vstupovat v urcite vzdalenosti od posledniho extremu uz ma samozrejme vetsi logiku jen se to obcas dost blbe provadi a nemeni to nic na skutecnosti, ze je trh stejne rad testuje pokud se neurve rovnou... :)

30083

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Taraka: co se vyššího TF týče (kvůli kontextu), tak např. Larry Williams doporučuje 5 krát vyšší než ten nízký TF. Mně vychází, že je dobré mít vyšší TF asi 3 až 5 krát vyšší než ten nízký. Tzn. pro tebe by měl být vyšší TF max. 10min. Jinak hledáš kontext pro tvůj 2 minutový obchodní TF v "úplně jiné dimenzi". J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Taraka:

Pekny... Podelim se o dnesni tak trochu nevsedni zazitek... Sel jsem na vstup.. cena ujela, zadnej problem... Cekam dal..a cca v 17:00, zhruba tam jak si ty uzaviral ten short, jsem ja cihal do pozice long na NQ... a tak minutku (odhadem) pred vstupem... drb... tma jak... ve tme... (se dalo cekat kdyz na dratech jsou ty tuny ledu.. u nas okolo Brna), no zhaslo uplne cely mesto... verejny osvetleni, reklamy, no proste vsechno... i mne vsechno zhaslo.. a koukam.. na UPSce.. "natocenejch" 7 Voltu... :) Takze celkem stesti ze ten blackout prisel driv nez vstup...

Z toho plyne pouceni : Pred zimou zkontrolovat nejen baterku v aute a chladici kapalinu, ale taky UPSku jestli je na ty dlouhe zimni vecery v kondici :)

At se dari
Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Rob99: ja prave UPS nedavno vyhodil, bo uz mi PC ani neudrzela v chodu (stara baterka) a misto toho koupil jako zalozni zdroj notebook, taky ziju na kraji brna a dvakrat mi tu k veceru problikly svetla, ale nastesti u nas to nevypadlo uplne (zatim)... kdyby jo, notas a zalozni pripojeni mam pripravene, ale kazdopadne zajimavy zazitek, takovy nevsedni, clovek by rekl, ze druhe nejvetsi mesto u nas na neco takove bude pripravene ::ano :) ale zima nas zas prekvapila, jako kazdy rok ::D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to yord: taky mam mobilni pripojeni jako zalozni... ale v podstate jen na ukonceni pozice dokud se vse nevrati do normalu, je mi jasne, ze bych v pripade vypadku byl dost rozhozeny na to, abych to zkousel ridit z notasu :) jak nemam klid, jednam casto zkratkovite... a klid bych nemel, kdybych vedel, ze uz dalsi zalozni plan k dispozici nemam :D :) dnes u me jen jeden obchod dle planu, vystup na Trail SL, sinal pro posun trail SL byl sice vcelku slaby, ale platny... :)

30150

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...