Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Orderflow trader David a jeho cesta v číslech k profitabilnímu intradennímu obchodování


Doporučené příspěvky

to 3trojan

osobně jsem prošel kolečkem Striker, Mirus a teď již rok u AMP. Každý má své výhody a nevýhody. Nicméně AMP zatím mohu jen a jen doporučit. Vše funguje jak má, podpora je v češtině (respektivě slovenštině :-) ) a veškeré problémy co jsem s nimi řešil byly vždy vyřešeny k mé spokojenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 35
  • Vytvořeno
  • Poslední

2 3trojan

Presel jsem pred cca tremi lety k AMP od Infinity...
Duvody : Sierrachart -> NinjaTrader
Datovy stream - jina technologie (coz uz dnes mozna neplati,u SCH se pracovalo ve dne v noci tou dobou :) takze uz to mozna nejak vytunili...
Ale pro mne dulezite... scriptovani v C# misto C++....

AMP je sice "nizsi stredni trida", ale aspon ma kvalitni tickova data narozdil prave od ID, o marginech a dalsich vecech
nemluvim. Nepotrebuji z jednoho uctu obchodovat opce, akcie a indexy. A techsupport jsem parkrat vyuzil a vzdy bez
problemu a vstricne reseno. Takze bych rekl ze u AMP je to celkem hodne v pohode ;)

Muj nazor....
Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BOBR, robsol, Rob99: děkuji za reakci a ještě prosím jeden dotaz:
Pokud máte brokera AMP, používáte také AMP tick data v platformě SCH, nebo jiný data feed, případně vlastní SCH tick data?
Jakou variantu byste doporučili co do spolehlivosti dat. případně ve spojení s výší nákladů na data/program/broker?
Omlouvám se, pokud se možná ptám jako vrátnej. Začínám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...