Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Moneymanagement


Adraj

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 780
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

bachmann Napsal:
-------------------------------------------------------
> saqe
> zkoušel jsem to otevřít přes emulátor Office 2007
> (přímo od Windousů), ale ukazovalo to errory.
> Nemáš to vyzkoušené (asi ne co ?).
> Má s tím někdo jiný zkušenosti, nebo budu muset
> nainstalovat natvrdo Of2007 ?


Zkoušel jsem to přes emulátor, ale bohužel, také nic. Samý error :(. Nefunguje. Asi bude nutný Office 2007. Škoda.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bachmann
tam je chyba v tom riadku ...nie som programator, len tak z videnia....z predchádzajúceho a aj nasledujúceho TextBoxu. má tam asi byť:

If TextBox60 = "" or Textbox60 = ......

saqe
mám otázku. ak chcem si dopísať vlastný vklad podľa môjho účtu, musím tak urobiť v záložke "výpočty" ano? do bunky "J11" ano?
diky
robo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 saqe,

trošku jsem si hrál s tím výtvorem od tebe...je to dobrá věc :),což to,ale když tam nechám statis.1 lot,a mrknu na equity tak je lepší než s MM..zdá se mi to divné..A také jsem si všiml,že mi to nechce dopočítat do BE,a bere to jako ztrátu..musel jsme to přepsat ručně..!!..přepsal jsem do čistého MM jen poviné věci..datum,den,cas,par,pozice,pattern,open,mae,mfe..ale nějak to nejde podle plánu...pokud to přepišu v tvé formě..tak to jde,a přepiše to i BE,ale když jsem topřepsal do nového,tak ne..a ta equita s MM je taky čudná...systém je dlouhodobě výdělečný..a MM by mu měl přidat ,ale nějak se neděje

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LUKY,
uz som pisal, ze robim novu verziu, toto bola len taka "skompletovana" cvicna... :). Ano je tam jedna vec a to klasicky vzorec na vypocet velkosti poctu lotov do dalsej pozicie nie je uplne klasicky je upraveny, ale ja som to skusal prenasobovat podla poctu strat a poradia poslednej aktualnej straty, pripadne s prerusenim obchodovania podla poctu strat. Ale efektivita takej upravy bola minimalna az "zhorsujuca" a to podla samotneho systemu takto - ak je system dobry znizuje DD% na skoro maximalnu moznu uroven "co to da", ale - a to hlavne - znizuje aj maximalny profit, co je v podstate skoda, ale skusal som maximalne obmedzit DD% aj za cenu znizenia celkoveho profitu. Ak je system zly a stratovy, dokaze ho udrzat obchodovatelny s prijatelnym DD% aj s akym-takym profitom. Tuto upravu som uz vyhodil a nebudem ju zohladnovat. Takze dennik si bud uprav sam ako ti vyhovuje, alebo ak mas zaujem pockaj az dokoncim druhu verziu ;).
Toto vsetko som popisoval par prispevkov vyssie, kazdy si moze dennik upravovat ako sa mu paci, ja som to tu ponukol ako pomocku, napad, navod ... menej skusenym kolegom.
A este jedna vec - prave toto chcem obsiahnut v novom zosite - zakomponovat viac druhov MM spolu prave pre porovnanie ako MM dokaze dobry system pokazit, alebo zly system vylepsit, alebo ako rozdielny moze byt DD% pri rovnakom konecnom profite....
Ak mas napad ako denik vylepsit, upravit aj ja si rad tieto zmeny zakomponujem do svojho, viac hlav viac rozumu... a mozno by mohol vzniknut taky spolocny tester ako maju komoditni kolegovia ;).

PS: Nie som nejaky skuseny excelista-programator, ja som dennik vytvaral tak ,ze co ma napadlo, tak som sa to pokusil zakomponovat. No a teraz ked to spatne pozeram a upravujem, tak mi sa mi niekedy az hlava zatoci, pretoze niektore vypocty su aj po dva-trikrat, len inak napisane, je tam dost zbytocnych podmienok...nie je to vykrucanie sa od mojho vytvoru, len upozornenie, ze som to robil formou "co ma napadne, to pridam" .

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...