Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

děkuji všem za odpovědi, nakonec mě dovedly k vytoužené aktivaci programu, chyba byla v tom že jsem si myslel, že budu muset čekat na plnou verzi, ale skutečnost je taková, jak napsal simpson7, že můžete téměř hned po objednání začít plnou verzi používat a já vůl se snažil nacpat kód pro plnou verzi do trial verze, spekulacím zdar

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den

mam drobny problem v TnT. nejakym zpusobem jsem si nevedomky nastavil, ze pri kliknuti na nejaky nastroj v liste se tento po aplikaci do grafu zakresli, ale jiz se tato funkce nezrusi a opakuje se pri kazdem posunuti kurzoru v grafu na tom miste, kde tento ponecham opakovane ( napr kdyz si zakreslim v kalkulatoru cenu a chci ji mirne posunout nahoru nebo dolu, tak misto toho aby se pri kliknuti na cenovou usecku posunula, tak se mi v miste kliknuti pres puvodni vytvori cenova usecka nova a nebo kdyz si vytvorim Fibonnaciho zpetny pohyb a chci tento po aplikaci posunout, tak se mi v miste kliknuti na puvodni F vytvori aplikace nova, aniz bych znovu klikl na nastroj v liste - zkratka dana funkce je stale aktivni - driv se to pokazde aplikaci vyrusilo). Jde to sice zrusit prekliknutim na jiny nastroj, ale to je otravne a pokazde musim mit otevreny nejaky nastroj, takze je to znacne neefektivni a zdrzuje to.

Napsal jsem to trochu slozite, ale snad nekdo pochopite v cem je muj problem a poradite mi.

Dekuji a preji pekny den

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za upozornění, hned jsem si novou verzi (5.0) stáhl - je tam 15 nových indikátorů a další novinky, jejich přehled najdete zde: trackandtrade.com/futures/upgrade.htm
Co je ale důležité pro ty, kteří si jako já zatím TNT nekoupili a používají trial verzi k backtestingu - nechá vás to nainstalovat novou verzi na stejný počítač, takže je možné získat data až k dnešku a celý další měsíc je ještě aktualizovat. Však my jim ty dolárky nakonec stejně dáme, protože je to opravdu výborný program:-)
Hezký víkend!
Jarozima

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam otazku pre tych, ktori maju verziu 5.0. Ja som si upgradoval 4.0 na 5.0, ale data si zatial neplatim. A po otvoreni 5.0 tam nemam ani historicke data a nemozem si tak otvorit ziaden graf, rovnako v Commodity Chooser mam prazdno, len mi vypise upozornenie, ze nemam zakupene data. V 4.0 som sa do Commodity Chooser dostal bez problemov. Pre tych, ktori si upgradovali na 5.0 a maju zakupene data tak im to fachci bez problemov? Dik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V celku je vše intuitivní a obdobné jako ve staré verzi (4.0)akorát nemohu přijít na to, jak se nastavují jednotlivé indikátory, zmizela totiž záložka Program Options, a místo toho se to dá nastavit pr. tlašítkem myši u každého indokátoru, ale jak mám nastavit EMA34 aby se mi objevila v grafu, tak no to nemohu přijít...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...