Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim!

Mam jednu malu pripomienku. V T&T podporovane data pokryvaju CBOT Open Auction (Open Outcry), Continuous a mini-sized (pre vybrane comodity). To ze uvadzaju mini s dodatkom "electronic" a je to v podstate mini Open Auction mi moc nevadi.. malinky bug o ktorom som im uz dva krat pisal. Vadi mi ale, ze ak nepodporuju import dat z inych zdrojov tak by mohli poskytovat data z elektronicky obchodovanych trhov teda minimalne eCBOT. V tomto vidim mozna jedinu nevyhodu T&T a ich quotes. Vela brokerov podporuje prave obchodovanie na eCBOT a bolo by vhodne mat moznost sa s ich datami "pohrat" v T&T.

Snazil sa niekto z Vas vymamit od nich info preco je to tak? Na import dat odpoved poznam ... jedine tie elektronicke trhy mi nedaju spavat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Celkom som nepochopil, co presne ti tam chyba. Ak si v TNT nacitam graf Corn - december (Open Outcry) a porovnam s grafom zo CBOT, sedi to. Takisto to sedi pri Corn (Combined) - na CBOT je to Corn (Electronic) a rovnako to sedi pri mini-sized Corn v TNT aj na CBOT.
Ty si tu uviedol priklady grafov, ale len graf na open oucry si dal zhodny na CBOT aj v TNT. Druhy graf zo CBOT-u si sem dal Corn electronic, ale v TNT si zobrazil mini Corn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...