Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj všem. Vyzkoušel jsem 30-ti denní trial verzi a po jejím skončení mi přišel email se více slevovými kupony a jednim z nich je na novy TnT 5.0 100$, potom je tam dalsi a podtim je ze to platí(v jednotem čísle) do 31.8...takže nevim jestli obě nabídky nebo jen tak poslední.tudíž chci jednat rychle. rád bych si TnT objednal ale mám strach o ten platební způsob přes kreditni kartu.je možné nějake riziko ztráty peněz? a za jak dlouho mi to tak přibližne přijde a je tam nějaké postovne? zatím jsem zádne nevidel.děkuji za odpoved a doufám že bude co nejrychlejsi(nejlepe dnes večer)Děkuji a mnoho úspěchů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, kdyz zapnu TNT a chci otevrit jiz ulozeny soubor (napr. grafy nektere komodity), pocitac mi vyhodi klasickou hlasku s nabidkou "TNT encountered a problem" s nabidkou odeslani reportu Microsoftu "Send a report" a "Don't send". Po kliknuti na "Don't send" okno zmizi spolecne s TNT :-(

Do ted jsem mel verzi TNT Futures 4.0 PRO a bylo to bez problemu, dnes jsem si stahl z Gecka TNT Futures 5.0 a zaclo to takhle zlobit...

Nesetkal jste se s tim nekdo?

Mnohokrat dekuji za pomoc,

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nojgic

Ak mas kreditku (nemyslim platobnu kartu k beznemu uctu), prevod penazi bude okamzity a bezproblemovy, strata penazi si myslim nehrozi. Ak nemas kreditku, tak vraj aj niektore platobne karty umoznuju platbu cez internet, ale na to sa treba informovat priamo v banke. Postovne je tusim 14 USD, uvidis to ked budes potvrdzovat platbu na stranke Gecka. Kupon mozes samozrejme pouzit len jeden, 100 dolarovy je maximum co ti poskytnu.


Tomarossa

Aj mne sa to uz parkrat stalo pri roznych ukonoch. 5,0 ma zatial svoje muchy, ale prakticky kazdy den vychadzaju nove updaty, takze chyby sa postupne odstranuju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

simpson7: aha.. diky. Jeste me zarazilo, ze ve verzi 5.0 nemuzu najit "krokovani", tj. posunovani vyvoje spreadu po dnech. Nevim, jestli mi poslou na CD nejakou lepsi verzi, nebo jestli to nevidim, nebo ze by to tam nebylo?? Taky nechapu, proc verze 4.0 mela kolem 300MB a verze 5.0 ma jen asi 9MB.. to je divne ne?

Predem diky za nazory,
Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tom

Spreadovy plug-in zatial nemam, hoci do buducna planujem, takze neviem kde moze byt chyba. Snad najjednoduchsie bude kontaktovat mailom Gecko.
Co sa tyka velkosti, tak pokial si mal 4.0 a teraz si stahoval len upgrade, predpokladam, ze zaklad vychadza zo 4.0 a k tomu sa len doinstaluju upravy a doplnky na verziu 5.0. Ale nie som pocitacovy odbornik, tak to su len moje dohady :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

koukam ze po vyprseni lhuty mi TnT4.0 pise Plug in and Data Trial Period Expired 0days ago!. ale program stále funguje a muzu back-testovat historickych datech..máte to tak také? chtel jsem si koupit novou verzi a kdyz mi trial funguje tak nemusim asi. a ty EOD data jsou vlastne aktualize ? nepíše se nahodou vsude ze v pozicnim obchodovani je jedna z vyhod ze se nemusi platit za data? jaktoze u TnT pri moznosti koupi jsou taky nějake EOD.takze abych mel aktualni data za to musím take platit? díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nojgic: Ano u TNT musis za data platit (pokud chces mit aktualni update EOD dat).

S tim stale fungujicim demem to je bohuzel tak, ze asi 3 dny ti to jeste bude chodit, pak se ztrati vsechny pluginy a pak myslim i aktualizace dat a zustane ti jen holy program se starymi daty komodit.. dal nevim co se deje (jestli odpadavaji tlacitka na klavesnici nebo tak neco), protoze jsem si koupil ostrou verzi. Pokud ale nejedes spready a nepotrebujes tudiz spread plugin, tak to muzes zkusit.

hezky den,
Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...