Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsechny.
Koupil jsem Track 'n Trade High Finance vcetne FOREX Live Data Service. Nemuzu ale zprovoznit to, aby se automaticky obnovovali data na grafech. Jedine kdyz vypnu program a zase zapnu, tak uz tam jsou aktualni data, ale uz se pak nemeni.
Pripojeny jsem a indikator pripojeni je taky online, tak nevim, kde muze byt chyba.
Dik za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

predem chci podekovat administratorum za tyto vynikajici stranky a vsem prispevatelum konstruktivnich prispevku v diskuzich za ocean informaci, podnetu a postrehu. Pisi zde poprve, i kdyz nejaky cas uz tento web sleduji a ucim se a hltam kazdou novou informaci. Nicmene se priznam, ze jich je tady tolik, ze stale obcas nesystematicky preskakuji od jedne zajimavejsi veci ke druhe, jez se tyka uplne neceho jineho, ale to se na pocatku neregulovatelneho nadseni u me stava :-)
Vcera jsem si objednal ebooku o psychologii obchodovani a rad bych si take brzy poridil software pro backtesting a papertrading - zrejme to bude TNT Pro 4.0.
Mam take dotaz prave ohledne tohoto programu - pokud bych si zakoupil tento program bez aktualizaci EOD dat a tyto bych si zacal platit az po urcite dobe backtestingu na historickych datech (rekneme pul roku az rok), znamena to, ze tam pak budu mit "diru" v obdobi mezi zakoupenim programu a zakoupenim EOD dat? Nebo se pak daji tyto chybejici data do programu za nejaky poplatek (ktery by mel samozrejme byt nizsi nez celkova suma zaplacena za denni EOD aktualizace) od Gecka narazove stahnout? Pocitam, ze chvili mi backtesting potrva a nez dojdu k papertradingu, asi by bylo zbytecne platit za neco, co tak nutne nepotrebuji...

Predem dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
uz nakej cas pouzivam k backtestingu TNT a teprve dnes jsem si vsimnul, ze nesedi Volume mezi timto programem a grafy na strankach Brite Futures a Barchart.
Problem je v tom, ze na TNT se mi ukazuje volume dne ktery teprve bude nasledovat.
Napriklad: Daily Corn K07 9.4.07 TNT udava Volume 40990, ale na grafu Brite Futures je presne shodne Volume udano ke dni 10.4.07. Takto je to u vsech ostatnich dnu. Dival jsem se i na jine komodity a vsude je to posunuto oproti TNT o 1 den.
Takze nyni zjistuji, ze pri backtestingu mi TNT krasne napovidalo jak silne se bude pristi trh vyvijet.
Muze mi prosim nekdo vysvetli jestli je problem v TNT v grafech na Brite a nebo ve mne.

Dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste pro lepsi nazornost prikladam obrazek grafu z TNT a ze stranek Brite Futures, konkretne http://www.britefutures.com/quotes/futcharts.aspx?period=daily&type=contract&symbol=SB&month=K&year=2007 kde je videt komodita SBK 07. V TNT jsem nastavil indikator na 10.4.2007 kde mi udava volume 75541 a na grafu Brite je toto volume az u dne 11.4.2007. Samozrejme je posunuty i graf ktery udava graficky velikost volume i kdyz to z takto maleho obrazku neni tak patrne. Pri ostrem obchodovani bych samozrejme pouzival data primo z burzy, ale pri backtestingu diky tomuto vlastne nemuzu vubece idikator volume a OI vubec pouzivat nebot by mi pomerne slusne napovidal. Ale mozna se pletu a je vsechno jinak, proto bych Vas rad poprosil o vas nazor. Dekuji.

3544

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Hledal jsem tady ve foru, dival se i do online manualu a nenalezl, pokud se to probiralo, tak prominte.
Umoznuje TnT zobrazit historicky prumer prubehu spreadu, treba tak jak to na strankach mrci.com? Mam na mysli prumerny prubeh za poslednich 15 a 5 let, nejak k nejsem schopny to najit, dekuji moc predem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

aha, dekuji mnohokrat, hmm takze jedina sance je vyexportovat data do excelu a pak to vsechno dat dohromady rucne, no, to je tedy, vzhledem k tomu, ze chteji za moznost odecist od sebe dve krivky 187USD trosku smutne :( , ja mel za to, ze zrovna u tohoto typu obchodovani, kde je vzdy uvadena predikovatelnost jako velka vyhoda moznost porovnani s historii dost uzitecna vlastnost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...