Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

@simpson7

Mea culpa! Mas pravdu! (tu) Nic teda v T&T nechyba.
Pekne som sa zaplietol do svojho obrazkoveho neporiadku.
Takze to pekne zhrniem:

CBOT:T&T

komodita (Open Auction) : komodita (Open Outcry)
komodita (Electronic) : komodita (Combined)
mini-komodita (Open Auction) : mini-komodita (Electronic)

Dikes moc za tvoju trpezlivost a cas. Konecne mi to vsetko dava zmysel.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
doufám, že jsem ve správném vlákně ...ráda bych se zeptala na určitou funkci v TnT a to "LT Daily Chart"
Jako začínající se pokouším sestavit svůji obchodní strategii na poznání vstupních a výstupních signálů ingikátoru MOM a %R.
TnT mám staženou od 1.10 (možnost stahování aktuálních dat tedy končí 31.10.), bacteting neomezeně.
Vybrala jsem si trh s cukrem SB200H
kukuřice C2007Z
a zlato GC2007Z
potud je vše OK (pokud má někdo tip pro vhodné trhy pro bacttesting ráda se nechám inspirovat).
Když všechny tři trhy překliknu na LT Weekly nebo LT Monthly vypadají docela obstojně a hlavně prakticky stejně jako grafy které jsou i kdispozici třeba na www2.barchart.com - žádná velká divočina.
Naprosto jiná situace nastává, pokud grafy těchto tří komodit přepnu na LT Daily (který je, domnívám se, asi nejdůležitější při backtestingu).
LT Daily pro zlato nelze prakticky použít. Data sice jsou až k 5.10, ale validní jsou jen pro poslední týden, pak je to jen zněť barů. Pokud stejný graf navolím na www2.barchart.com - tedy longterm daily pro GC2007Z, garf odpovídá tomu, co bych si pod tímto pojmem představovala.
Situace je stejná u dalších dvou komodit.
Předpokládám, že button LT Daily používají všichni uživatelé TnT. Narazil někdo na stejný problém?
Systém, jakým jsou tvořeny LT Daily data na barchart.com mi přijsou logičtější - vztahují se k danému kontraktu a dokonale validní jsou třeba jen 6 měsíců, kdy je dostatečné Volume i IO. Neublížilo pospojování front kontraktů do jednoho celku (do jednoho velkého souboru dat) jeho objektivitě? Vždyť třeba cukt, který má expiraci v březnu následujícího roku se čile obchoduje již teĎ, ale do TnT se stáhnou data jen z front měsíce (kdy už může kjlesat zájem a data nejsdou tak "učesaná" a pro bectesting jsou tedy hůře stravitelna).
Používá někdo opravdu TnT LT Daily data? Není jistější vždy vyhledat kontrakt v rolující záložce a testovat jen tato data - sice krátká, ale uživatelsky přijatelná.
Pakliže někdo aktivně používá tlačítko LT Daily data pro kterou komoditu.
Dík a pěknou sobotu u grafů, Thea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všetkých
Chcem ešte raz poprosiť o pomoc pri kúpe programu T´nT. Už som sa dopracoval až k súčtu, zadal som svoje udaje, údaje z karty a teraz mi po stisnutí tlačidla Submit Order vypisuje toto:
Sorry, there is a problem with your order...


Sorry... But your order_id was missing before reaching this page and your account cannot be set up at this time.

Your order has been saved but you may need to set up your Gecko Software Login Account in order to use your new product / service.

Please visit our Account Manager website to set up your Gecko Software Login Account.


A teraz som z toho debil. Prosím pomóóóc. :S :S :S



Vopred ďakujem za pomoc.

SmokeJack

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

uvažuji již delší dobu o zakoupení TnT v plné verzi, s daty a Acount pluginem. Komoditám se věnuji zhruba rok a mám kompletně otestovanou a poměrně hezky fungující strategii.

Mám dva dotazy. Ten první se týká toho. Jestli někdo má zkušenosti s full TNT 5.0 s acount pluginem a popřípadě jaké.

Ten druhý se týká Acount pluginu konkrétně. Příde mi to jako skvělá myšlenka pro začínající treadery ve fázi paper-treadingu , protože je to další krůček blíže k realitě obchodování. Ale jeho cena je 97 USD , což bych byl ochoten zaplatit, niméně se opět ptám na něaké zkušenosti s Acount pluginem.

PS: Velice by mi pomohlo kdyby někdo zodpověděl můj dotaz z diskuze o typech obchodních příkazů v diskusi : OTÁZKY ZAČATEČNÍKŮ - OBCHODNÍ PŘÍKAZY. Protože bez toho nyní nemůžu využívat Acount Plugin v trialové verzi , která mi vyprší za asi 5dní.

Předem děkuji za reakce a přeji hezkou sobotu. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To semafor: děkuji za reakci. V souvislosti s Plug inem v TnT se musím zeptat na ještě jednu věc. Nedávno jsem zhlédl videotutoriál Brecket treader. A tak se chci zeptat, jestli by nebylo vhodnější zakoupit něaký program podobný Brecket Treaderu na swingové obchodování (nevím jestli vůbec něco takového pro swingové obch. existuje) lepší, než zakoupení Plug inu. Co si myslíte Vy?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...