Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Liborek77:

zkuste slevové kódy, které jsou ve vlákně uvedeny a nebo si zkuste s Erikem dohodnout cenu. Podle toho co chcete, on se docela snaží a jde to bez problému.

A opravdu, s takovou zde budou tisíckrát opakované dotazy a vlákno nabobtná do nesmyslných rozměrů. Takže vyhledávání a trocha toho času s tím, je potřebné si dát.

Ať se daří a krok po kroku postupujte dále.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Děkuji. Ale něco jsem si už ve vlákně četl. A psal tam někdo, že s Erikem si slevu již domlouval v minulosti, ale že není zrovna moc pro vyjednávání. Proto jsem chtěl vědět zda někdo s určitostí ví jak se ke slevě dostat. Ale vidím, že názory jsou rozporuplné a zkusím Erikovi napsat. Každopádně děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Super. Přesně tohle jsem udělal v pátek. Erik mi nabídl special bundle a chtěl za to 487$. Tak jsem mu vysvětlil, že nechci jeden plug-in konkrétně Candlestick Auto-Recognition Tools (nevím k čemu přesně je). A nechtěl slevit, že prej je to super nabídka. Což má pravdu, ale já ho nutně k obchodování spreadů nepotřebuji a nakonec mi dal milostivě slevu 15%. Je to tvrdej obchodník :-) nakonec jsem použil tu 100 dolarovou slevu jak říkáš. Ty data na jeden rok jsou dobrý. Takže nakonec super nákup.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Mám dotaz ohledně Londýnských komodit? Jako Londýnský cukr, kafe... Jsou nějakým způsobem i třeba dodatečně zakoupit data pro zobrazení v G TnT? A pokud bych chtěl tyto komodity obchodovat kde mohu analyzovat data? Děkuji za odpověď. Pokud se již někdo tímto dotazem zaobíral předem se omlouvám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,
přemýšlím o tom, že si pořídím TNT. Nejdříve asi vyzkouším demo verzi. Které z pluginy a věci byste mi doporučili, až skončím z backtestem. Zajímám se o spreadové obchodování, popř. kolik to bude stát?
Nechápu zdali si mám zvlášť koupit TNT + zvlášť koupit spread plugin, Za necelých 400 dolarů?
Nebo je obojí za necelých 200 dolarů?

Děkuji.
Cuprumov

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...

Caute traderi:),
resim problem s TnT, vzdy kdyz si otevru spready pracuji snimy,nastavuji si je atd.,pote si je ulozim a vypnu.
Po naslednem spusteni gecka mam vsechny v policku Spreads ulozene ,kdyz ale na jednotlive spready kliknu graf se nezobrazi, v osach X a Y mam nabehnuty sileny cisla a cele to pusobi zamrznute.
Hledal sem v manualu gecka ,ze by to mohlo byt firewall,prenastavil jsem podle toho navodu ale porad nic.Vse mi zacalo blbnout po instalovani updatu Gecka .


prikladam obrazek
www.imagehosting.cz/?v=xxox.png

dekuji za jakoukoliv pomoc
Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar,
sam sem se po vyreseni problemu ptal vcem byl problem abych vedel jak mu pozdeji predejit nebo ho nedelat ,ale na to mi uz neodpovedeli ,
asi nemaji toliko casu zvlast se s kazdym bavit a jen resi vznikle problemy, co sem vyrozumel bylo ,ze po nastavani a ulozeni jednotlivych spreadu ,
bych nemel snimi neustale hybat a upravovat je ,muze pak dojit k memu pripadu selhani programu a zamrznuti spreadu.
Problem sem nakonec vyresil tak ze sem v TnT programu nahore v liste v kolonce HELP si vybral REPORT A PROBLEM a napsal jim ho i s prilozenou fotografii Screenu ,
pozdeji jeste chteli poslat soubor ,kde si ukladam data TnT a to bylo vse,
zanedlouho poslali update a chyba opravena. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...