Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

To cruyff:

cena plati. Dokonca ked som si to kupoval ja tuto sobotu tak bola akcia po expiracii. Tusim to platilo vtedy do 31.4.2012. No ja som si tu cenu pred tym overoval v USA mailom. Bolo mi povedane ze plati aj ked je po expiracii. A teraz to predlzili ako pises.

Mam skor pocit ze to je uz obmedzena akcia. Kedze to uz raz predlzovali.

Edkins.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Já jsem koupil speciální balíček za $497 9.6.12. Uplatnil jsem slevový kód EATNT100, takže mě to vyšlo na $397.
Do několika minut mi přišel email s odkazem na stažení balíčku. Protože byla sobota, proběhla platba až druhý den, ale TnT mi už fungovalo.
Máme dvě platební karty (České spořitelny a Citibanky). U Citibanky to vyšlo levněji. Jen ten ten kurz koruna/dolar nebyl moc příjemný.
Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mě ta nabídka přišla dneska a je to platnost do 31.7.2012. Podle této diskuse je ta nabídka pořád platná, vždycky to posunou o měsíc. Ještě jsem tu někde četla o slevovém kódu, který se zadá při objednávce a výsledná cena je ještě o 100 USD menší, tedy celkem $387. Slevový kód by měl být EATNT100 . Taky se v nejbližší době chystám objednat:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,
pokud je zde na tento dotaz či problematiku nějaké vlákno, tak se omlouvám, ale doposud jsem to, co hledám nenašel...
Zajímá mě, proč u spreadu Corn (open outcry) je initial margin jen 68 dolarů, zatímco corn (combined) má int. margin má u spreadu 4724 dolarů?? Jednak mi tento rozdíl přijde až příliš velký a jednak jsem žil v domněnce, že větší náklady jsou spíše na pitové obchodování (tedy open outcry), tudíž margin (combined) by měl být nižší než margin (open outcry), nebo ne? Budu rád za každý názor, radu a vysvětlení, nějak jsem se do toho zamotal :). Backtestuji spready na open outcry, ale v případě, že bych měl přejít na combined a takto vysoké marginy, nabourá to celou mou strategii. Přeji hezký den a děkuji za radu. Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...