Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

prosim ked si kupim TNT end of day + spread plugin + data, pride mi krabica so SW a licencnou zmluvou domov, alebo si to stahujem zo stranky? Ja som si to cez ich stranku objednala, zaplatila a neprislo mi prihlasovacie heslo. Prosim ked mi budete odpisovat, pls skuste podrobnejsie ako to prebehlo u vas. dik moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Adka už se to tu řešilo...(pokud to chceš, tak si to kup, stáhni a nainstaluj, pokud to nebude fungovat tak pak se zde zeptej, poradíme....)
TNT se stahuje z netu. A jenom to dopřesním: Kupuje se TNT program + spread plugin + data end of day.

Pokud se to koupí bez dat end of day, tak tam data, myslím že tam bude historie až doteď (plus minus nekolik mesíců), ale nebude fungovat aktualizace.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
mam otazku na alternativu k TNTcku. Hladam software kde by som mal uz cot index a sezonnost. Existuje nieco take? snazil som sa to hladat ale nebol som uspesny a viem ze TNT poskytuje pluginy na to ale zaujima ma ci existuje aj nejaka alternativa k tomuto programu. Chcem to hlavne teraz na backtesting. Budem vam vdacny ak mi poradite. Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...