Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Martin:

t.z. ze ppokial by som si chcel robit backtesty tak bez historical plug in-u sa tio neda? Myslel som ze pokila mam online data tak mam aj data povedzme 2 roky spat. Nieje to tak?

Ak nebudem mat historical plug in tak mozem v podstate paper tradeovat ale nie back testovat?

vdaka za odpoved.

edkins

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nepôjde ti len krokovanie cez tú lištu vpravo kde sú šípky na posúvanie. Backtestovať môžeš / prekryješ si graf /
Dáta tam budem mať niekoľko rokov dozadu aj bez hitorical pluginu

V každom prípade za 387$ si kúp special bundle, máš tam všetko čo potrebuješ aj s dátami na rok. Pozri aj diskusiu v sekcii Diskuze absolventů spreadového workshopu/zobrazování grafů

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Tpo ivanmart07:

vdaka za info no rad by som sa Ta opytal ci mi vies prosim poslat link kde by som tie balicky na stranke Gecka nasiel. Priznam sa ze som do toho pozeral asi pol hodinu a nenasiel som to. Co vsetko je vlast v tom balicku?

Komunikoval som s jednym clovekom z Gecka a ponukaju mi 20 % zlavu na to co potrebujem. Takze by som to chcel vyuzit.

Vopred dakujem.

Edkins.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Smazal jsi to špatně. Programy se nemažou ale odinstalovávají!!
Smazat je lze také, ale musí se to umět. V registrech jsi nesmazal vše. Máš dvě možnosti. Buďto registry projet ještě jednou ručně (já to tak dělám) a dovymazat.
A nebo druhá možnost smazat všechny soubory na disku, pokud ještě nějaké zbyly, a pak projet registry nějakým čističem. Já používám CCleaner.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

rad by som poprosil skusenejsich o odpoved. Kupil sum si Gecko TnT + cely pak na obchodovanie spreadov. Ked som si vsak vybral cvicne nejake spready a otvoril si ich v Gecko, tak po zatvoreni a znovu otvoreni Gecka sa mi neulozili a zmizli mi. Poradte mi pls. co som mal urobit aby mi v Gecku ostali natiahnute. Mam na mysli uz konkretne spready s ktorymi by som rad pracoval a ktore by mali byt zobrazene v okne v lavej casti obrazovky.

Vopred vdaka.

Edkins.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
chtěl jsem se zeptat v brzké době přemýšlím o zakoupení TNT, na jejich stránkách jsem nalezl speciální balíček za $497..,ale ta nabídka platí do 31.6.2012,..sledujete to někdo dýl, jestli to náhodou potom prodlouží nebo to radši zakoupit hned,..je tato nabídka dlouhodobější, nebo je to omezená akce,..
Díky za rady..
H.
Track 'n Trade 5.0 Special Bundle
Save Over 50% This Month Only! Hurry! Offer expires 06-30-2012.

www.trackntrade.com/futures/eod/special.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...