Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Dnes mi přišla do mejlu nabídka na Track 'n Trade 5.0 Special Bundle za $487, který obsahuje:
Track ‘n Trade 5.0 The Ultimate Trading Machine for the Visual Investor
Historical Simulator
Advanced Tools
Spreads
Annual Data Subscription Service
s 50% slevou do 31.3.2012, takže pokud by někdo chtěl, tak je určitě dobré toho využít.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,

dnes som si zakupil Gecko TnT 5 - Futures End-of-Day Data Service ... Quarterly,Spreads Plug-in,Advanced Tools Plug-in,Track 'n Trade 5.0 Futures + Advanced Tools Plug-in.
Predtym som program skusal 2 tyzdne....teraz po zakupeni mi chyba lista na pravej strane - play, stop, vratit graf den po dni spat alebo dopredu. Kde by som spustil danu listu?
Tiez som chcel skusat simulaciu spreadovych obchodov, ale takisto to tam nieje.
Viete mi prosim poradit?

dakujem

S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim traderov,

chcel by som sa opytat mozno stupidnu otazku, ale za opytanie nic nedam. Pracujem v simulatore Gecka, konkretne mam otvorene spreadove obchody...a rad by som jeden z nich zavrel. Ako to spravit? Prikazom limit, kde zadam konkretnu cenu na ktorej chcem zavriet? Alebo je na to iny sposob?
A este jeden dotaz, ako mozem prikupovat kontrakty?
Iba som zacal, tak skusam vsetko, aby som sa to naucil.

vdaka za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Pozdravujem vsetkych,

dovolte mi opytat sa na kupu Gecko TnT. Rad by som si zakupil uvedeny program kvoli obchodovaniu spreadov no narazil som na ich stranke na rozne verzie a rozne plug in-y. Viete mi prosim poradit ktory je ten spravny?

Ja som to otypoval na tieto:

TnT 5.0 end of day futures

Plug in : Spreads alebo Seasonal?

A este mam jednu otazku , viete mi prosim poradit kde na stranke najdem cenu a moznost objednania online dat ktore si budem stahovat do Gecka? Maju tusim stat cca 20 USD mesacne.

Vdaka za odpoved.

Edkins.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...