Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Posilani penez brokerovi, placeni pres net


911

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 61
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Tak si odpovim sam :) Mozna to nekomu pomuze

Přeshraniční převod v EUR slouží k jednorázovému zaslání platby do zemí EU z běžného, cizoměnového nebo ze sporožirového účtu. Díky přesně stanoveným kritériím je přeshraniční převod výrazně levnější (viz Sazebník České spořitelny) než standardní zahraniční platební styk.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Lucínek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Řešil jsem to tak, že jsem si otevřel účat u Mirus
> Futures (USA), ale clearing mám v eurech u
> londýnské pobočky Rosenthal Collins Group. Převod
> v rámci Evropy mě stál (převáděl jsem asi 6500
> EUR) u předražené KB pouhých 195 Kč jako SEPA Euro
> platba (funguje to asi do 60tis. EUR).

... to je ideální řešení (převod prostředků v rámci EU) mohu se zeptat jak postupovat v případě volby pobočky RCG v Londýně, nebo to nabízí RCG automaticky v případě EUR ? Díky za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj paveln,

prave jsem se prokousala vsemi moznymi prispevky o PayPall. Zalozila jsem si PayPall ucet, dozvedela jsem se tu, ze platba pres virtualni platebni kartu je lepsi.

Muj dotaz zni
1) je nejaky problem prevadet zpetne z uctu Paypall na normalni ucet v ČS? - nemam zkusenosti a nemuzu to nikde dohledat.hadam,ze to funguje jako obyc ucet a prevody z i na jsou v pohode.ale pry tady s tim byl v minulosti problem.
2 ) u virtualni platebni karty vlastne zadne prevody na paypall ucet nejsou, penize se tahaji rovnou z ČS uctu?

Predpokladam tedy, ze platby pres PayPall jsou doporucovane (nez prevod nebo Western Union).
Omlouvam se za mozna banalni dotaz. uz jsem prohledala spoustu stranek a primo i Paypall a musim se touto cestou ujistit.

Diky
Jana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PayPall používám dva roky a zatím naprosto v pohodě. Převod od nich na můj účet u RB proběhl naprosto bez problémů, jen se nesmí zapomenout na to, že je třeba nejen převod zadat, ale také autorizovat.
V opačném směru (tedy z mého účtu přes PayPall na cílový účet) používám klasickou kreditní kartu a po jejím nastavení v účtu u PayPall jsem neměl žádné problémy. Zatím se mi nepodařilo převést peníze z bankovního účtu na PayPall účet, ale to je dané spíš tím, že PayPall funguje jen jako zprostředkovatel převodu.

Kdybych měl hledat chybičky na PayPall, tak by to bylo občasné "otravování" s upgradem statutu účtu. Po pracném přelouskání několika stránek anglického bankovního povídání jsem zatím vždy došel k názoru, že není třeba přecházet na vyšší varianty účtu.
Ještě detail k převodům vyšších částek než je tisíc dolarů - je potřeba vyplnit formulář o účelu převodu z důvodu ochrany před "praním" peněz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja vas nechci nijak mystifikovat, ale myslim, ze se tady uz nekde na foru Paypal probiral. Psalo se tam, ze Paypal je zameren na platbu malych veci apod a prevod vetsi sumy penez s nim neni vyhodny z duvodu horsiho kurzu. Takze sice usetrite neco na poplatcich, ale za to to ztratite na horsim kurzu. Jak rikam, ja to ale nemam overeno, jenom jsem to tady nekde cetl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peta_Bi Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zatím se mi nepodařilo převést
> peníze z bankovního účtu na PayPall účet, ale to
> je dané spíš tím, že PayPall funguje jen jako
> zprostředkovatel převodu.

Zdravím,

nemám ještě v bance vyřízenou plat. kartu s možností platby přes internet, tak jsem posílal předevčírem na PayPal standardním příkazem k úhradě z běžného účtu, dneska dorazily peníze na PayPal účet (bez poplatku).
Alternativa pro ty, co nemají plat. kartu. Jde to i takhle.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

To all:

Tomáš 19.10.2005 napísal: „..posílat peníze brokerovi můžete jen příkazem převodem z vašeho účtu. Vaše zisky vám totiž mohou být opět posílány jen na účet, ze kterého jste u brokera peníze fundoval (je to aby se zamezilo praní peněz)..“

01.08.2006: „ ... prostředky je totiž možné vždy poslat zpět pouze a jen na účet vedený pod stejným jménem, jako účet, ze kterého přišly prvotní prostředky.“

Je to naozaj tak? Aké sú prosím Vaše skúsenosti? Nemôžem – samozrejme čisto teoreticky - zaslať peniaze poštovou zloženkou a banke zaslať číslo účtu kam chcem, peniaze posielať? Čo napríklad v prípade že banka z ktorej som fundoval účet skrachuje?

Vďaka !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

abrams:

to bude asi zalezet broker od brokera.. Ja jsem fundoval ucet z jedne banky, mezitim presel k jine a k tomu, aby mi poslali penize na ucet nove banky stacil jen screen z ibankingu, kde bylo moje cislo uctu a jmeno ;) Ale je fakt, ze jsem vybiral par set euro, takze jestli jsi nejaky multi kontraktni divoch a hodlas si poslat zpet pulku naseho statniho rozpoctu, tak to se mozna budou cukat vic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
klasicka dvojkombinacia - MF + RG. Som pred startom "live", ergo pred fundovanim uctu a vidi sa mi divne ze "kamienky" odtial sem mozu prist len na ucet odtialto-tam ( odtud sem :-) ). Pozdava sa mi M-Bank (skupina kommerzbank) avsak na Slovensku v tejto banke zatial nie su mozne prevody do zahranicia. Zatial zvonku ano, ale von nie, ako som bol informovany. Preto som uvazoval fundovanie z ineho uctu a nasledne mozne ( boze daj !) profity by som privital prave v M-bank.
Pekny slnecny den prajem...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...