Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Posilani penez brokerovi, placeni pres net


911

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 61
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Krax

Teď jsem tam volal a znovu se to potvrdilo: můžeš mít takovou kartu ;)
Nechce se mi to hledat u České spořitelny, ale u KB to může být už od 15 let, za 20 Kč měsíčně dostaneš virtuální platební kartu e-Card pro bezpečné platby na internetu: www.kb.cz/cs/seg/seg2/products/gaudeamus.shtml
Určitě to budou mít i další banky, jen se trochu naučit hledat informace.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Paveln

to je zvlastni, zeptal jsem se primo na embosovanou kartu, odpovedeli mi, ze az od 18 let.
Jdu jim zavolat jeste jednou, ale kouknul jsem na net a tam je:
www.csas.cz/banka/content/inet/internet/cs/Visa_electron_Kreditplus_priv.xml
ta je od 18
nebo
www.csas.cz/banka/content/inet/internet/cs/PRODUCT_DESCRIPTION_CS_PI01_010810.XML
ta je elektronicka.
Jen pro jistotu: ta virtualni platebni karta dokaze plnit stejnou funkci jako embosovana karta(mysleno na internetu), nebo me zajima prave ta embosovana karta z toho nadstandartniho balicku?
Dekuji za informace, kdyztak si udelam ucet u KB.
krax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Krax

Napsal jsem to podle mne snad dost jasně a srozumitelně. Takže ještě potřetí to zopakuju: Například v KB mají za 20Kč měsíčně G2 konto pro studenty od 15 let + [bold]virtuální platební karta e-Card pro platby na internetu - s tou kartou platím všude na internetu. [/bold] Je to jen takový papír s číslama a používám to jak pro podnikatelské účely, tak pro nákup osobních věcí a nyní i pro zaplacení všeho pro trading. Dá se s tou virtuální platební kartou zaregistrovat i do Paypalu. Platil jsem s ní více než stokrát a neprošly mi snad jen asi dvě platby - předplatné časopisu Active Trader a ještě něco přes podnikání.

Další info na webech a informačních linkách bank.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim,

pojdem teda na google...Ajtak mam na Vas prosbu,nedari sa mi objednat knihu od LW
DLOUHODOBÁ TAJEMSTVÍ KRÁTKODOBÝCH OBCHODŮ, Larry Williams.
Bohuzial mi nevyskoci objednavaci formular...
Odporucate mi tuto knihu ak ked uvazujem nad obchodovanim na Forexe?
Dakujem za info...

Zdravi Riso


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Má někdo zkušenost s TOS - thinkorswim?

Mám u nich PaperMoney a chtěl bych přejít na online obchodování s penězi. Domluvil jsem se s nimi i na lepších poplatcích, ale prej mám dokončit registraci účtu a už vůbec nevím jak se jim tam posílají z mého účtu peníze.
Anglicky skoro neumím, takže konverzace proběhla mailem který jsem si nechával překládat třetí osobou.....je někdo dál než já?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

×
×
  • Vytvořit...