Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Airmike:

6 ruznych MT ano, nikoliv 6 ruznych brokeru. 6 x instalace MT stejneho brokera a kazde se hlasici na jinej ucet. Na jinej ucet proto, ze to zjednodusuje sledovani vysledku na danem menovem paru a take protoze EA nema osetren problem s Busy Trade Contextem, tim padem pokud to chce najednou delat neco na vice parech dochazi k chybam.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Habaso:

Díky za super nápad mít v compu 6 MT najednou. Hned to využiju a vyzkouším:-)

To ostatní je ale teda síla, uffff, fakt hustý. Možná by bylo jednodušší odpozorovat, jak pracuje ten systém na demu a na základě čeho otvírá a zavírá pozice:-))) Na jakých principech funguje. Zíztra mám dopol. volno, tak zkusím projít ty výpisy obchodů od WWWTradera. Při letmém pohledu na výpis mi přijde, že ten systém hedguje ztrátové pozice tak dlouho, dokud je neuzavře se ziskem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vsetkych..
no co sa tyka veci naistalovvania alebo spustenia niekolkych uctov na jednom pc je to v pohode,,,staci naistalovat viac krat brookera ale musis len do ineho adresara aby neprepisalo toho predchadzajuceho a na kazdom si zalozis jeden ucet ..a je to ..ja mam momentalne okolo 20uctov na jednom PC pustenych naraz..niektore bezia nonstop a niektore vypinam na noc,...podla toho co na nich je,...a co sa tyka toho Ea bohuzial v inej verzii nieje len v takejto pouzitelnej len na deme a v ex4---a ako vie ze je len na dem? no je to v nom naprogramovane bud server na ktory je napojeny..to predsa dokaze rozpoznat....ale presne neviem ako niesom programator vobec:)...takze tolko pokial viac uctov naraz musis mat viac krat hodenu platformu brookera zbytocne prepinat ucty nakolko pokial mas na nich pustene EA aj tak to vacsinou dopadne tak ze sa vypne..a druha vec pokial mas pripojeny iny ucet na te istej platforme..nevidis co sa deje na tom predchadzajucom...a musel by si sa zase prehlasovat a to je komplikovane...pekny vecer

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Andrea84: Přikládám zkušební skript, otestuj jestli to na všech párech otvírá pozice správně, tzn. počítá správnou velikost lotu ... mě to v Testeru fungovalo, ale na demu to spustit nemužu, páč je vejkend ... Trailing stop nebude součástí toho, myslím si že není takovej problém kliknout jednou navíc a přiřadit tomu třeba ten Mauro Trailing ;) Jediný co tak ti tam můžu na přání přidat třeba Stop a Limit příkazy ještě.... zatím hezkej výkend ;)

5603

5604

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to habaso,wwwtrader

tak na netu jsem našel jak upravit ea aby fungoval jenom pro demo, tak nevim jestli vam to pomuze nejak -zkousel jsem to zkompilovat a najit ten script v tom ea ale nespiš je to blbost

int start()
{

bool demo_account = IsDemo();

if (!demo_account)
{
Alert ("You can not use the program with a real account!");
return(0);
}
// your normal code!
return(0);
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Carolco: provedené modifikace tvého systému: -zavedena proměnná MaxInsideBarSpan - určuje maximální rozpětí vnitřní svíce -zavedeno obchodování s trendem dle open první svíce minulého týdne (určovat close 4H je trochu složitější a nechtělo se mi nad tím zas tak hloubat, když je to většinou u této svíce stejné) -zavedena expirace objednávek po 8h. Milan

5613

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...